headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

2015

Vložil dne 12.2.2016 – 15:283 Komentáře(ů) | 348 zobrazení

Rok 2015 byla Doba kamenná. Slowpitchistům, tedy alespoň některým, šiblo ve stylu filmu RRRrrrr!!! Halová část sezóny (Indoor liga) byla věnována tréninku a výchově nováčků. Na stupně vítězů jsme se podívali jen jednou (WW2 na Polyxeně 1. místo) a celkově jsme obsadili 5. a 6. místo.

Nádherňajs 2015 | Mário, zDEnda, Móňa | fototo Matěj

Nádherňajs 2015 | Mário, zDEnda, Móňa | fototo Matěj

Také na Hosaně (4. místo) dostal příležitost co nejširší kádr, ale pak už to byla jízda plná rekordů a kuriozit.

Domažlický otvírák – 1. místo
První místo ve skupině a pak dramatické semifinále kdy z 10:1 Rytíři snižují na konečných 10:8. Ufff. Finále se The Lightsabres bylo ještě větší psycho. Z našeho vedení je 9:1 je 9:9. (dostali jsme 5 bodů v dohrávce) Tie-break jsme zvládli a můžeme slavit první vítězný turnaj a Jaruška poslala Martě vejce.

Táhliáda – 1. místo
Potěmkinův turnaj s několika účelově složenými týmy a míče s fylozofií slepé patrony. A bombastický večírek. Ve finále nadělíme Rytířům patnáct bodů.

Pegas Slowpitch Cup – 1. místo
Semifinále s Oldstars Trnava (9:5) a finále s Rytíři (7:4) bude vždycky prd proti tomu, jak blbě hrál Romále prvním zápase, když byl nasucho.

O pohár rytíře Truta – 3. místo
Třetí místo je snad lepší než jsme čekali. Šňůru 21 vítězství v řadě nám přetrhli Rytíři (5:14). Do klubové kroniky si ale stejně zapíšeme, jak Mário na plovárně zlomil Romálemu prsty u nohy. Dřevácí.

Trut 2015 | neštěstí (Romále a Mário)

Trut 2015 | neštěstí (Romále a Mário)

Franz Josef I. Dobrotivý Cup – 1. místo
Konečně jsme mistry Rakouska-Uherska. FJ byl docela vyrovnaný turnaj, ve kterém jsme to nejlepší nechali na finále.

SPIAF – 1. místo
Semifinále s Rytíři (14:7) bylo jak z nějakýho blbýho filmu. Vedeme 6:0. Rytíři srovnají na 6:6. V prvním tie-breaku Blanka (Rytíři) zachrápne na třetí metě a místo SF walk off je to double out 8-2 Pepíno na Romála. Ve druhém tie-breaku děláme neuvěřitelných 8 bodů. Ve finále s Trnavou nejdříve vedeme 5:0, pak prohráváme 5:7 a nakonec vítězíme 18:8. Turnaj před koncem soutěže jsme mistři ligy.

Plzeňský zavírák – 1. místo
Tak mizerně jako na Zavíráku jsme letos ještě nehráli. Všechno odstartoval Wayne svým psychdelickým “výkonem” ve vnějším poli. Ze sedmi turnajů ČSL jsme jich vyhráli šest a na krčiska si navlékáme zlaté medaile.

Sranda bylo ale i ostatních turnajích. Z Berlína Matěj jede přes Polsko, na Squat to bereme přes Košice a na večírku bude Trabanta. (Mari to má možná natočený). Svařák byl zase krásně růžový.

Na MČR máme dva týmy. WW1 končí na devátém místě. Lépe si vede WW2 – 7. místo.

THF Cup 2015 | V Polsku | foto GP

THF Cup 2015 | V Polsku | foto GP

Mnoho pamětihodného se dělo i v mládežnických kategoriích. U11 jsou v EBL sice poslední, ale urvou alespoň dvě výhry, což může dost dobře být klubový rekord. Kdo by se tím furt počítal. Marek Málek a Zuzana Pecková se jako první z hráčů účastní výběru do reprezentace do 12 let. U10 fantasticky postoupí ze Stříbrného Super Cupu (Ostrava, 4. místo) do pražského finále, kde jsme předposlední (23.). Ale neva. Zážitek to byl úžasný. Nejúspěšnější kategorií jsou U9. Eastern Bohemie League vyhrají s bilancí 12-0 a na Komínské pálce obsadí třetí místo. Snad i díky počasí a shodou různých okolností jsme společně s Eagles (2. místo) od roku 2008 první týmy na stupních vítězů z jiné, než z jihomoravské oblasti.
Nejmladší kategorie U7 ve vyrovnané EBL obsazuje páté místo, účastní se dvou turnajů Interligy a několika přáteláků. Do hry zasahuje Denis Rambousek (2 roky a 174 dny).

Mnětice 2015 | Waynes u splavu | fototo Ája

Mnětice 2015 | Waynes u splavu | fototo Ája

Jako správný kromikář ještě zapíšu soustředění na Seči, v Blatinách, v Poličce, v Mněticích a ve Svítkově. Na hřišti máme dugouty a buňku, co by klubovnu. To je za rok 2015 asi tak všechno. Přichází noc.

Výňatek k klubové historie. Přidáno 11.2.2016.

3 Komentáře(ů) »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.