headline »

20.11.2023 – 11:06 | 238 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » hudba a jiná kultůra, wayneblog

Aj gat sam píčis…

Vložil dne 26.1.2013 – 7:364 Komentáře(ů) | 1 201 zobrazení

best_of_diePředloni jsem ženě k vánocům koupil CD Marta Jandová&Die Happy Best of což se nakonec ukázalo jako dárek pro mě. Die Happy jsou často srovnávány s mými oblíbenými Guano Apes, ale na rozdíl od opičího guana mi přijít na chuť šťastnému umírání chvilku trvalo. Všechno se zdálo být stejný. No ale samozřejmě není. Je to pecka. Teda pro mě určitě.

Spí spí spí speed!!

Die Happy umí jak smažby (úvodní Supersonic Speed, Big Boy, Peaches, Wanna Be Your Girl), husťárny (Love To Hate You, Rebel In You) i cajdáky – fuj to je hnusný…takže balady (Breathings, I Am, tklivá Whatever, Slow Day). Thorsten Mewes se do nějaký velkého sólování většinou nepouští, když jo, tak to stojí za to (Whatever). Kapela si úžasně hraje s harmoniemi. Bubeník Jürgen Stiehle bude asi vostrej týpek, podle toho jak přísně bubnuje.

Is the rebel in you…

V textech se řeší láska a vztahy a taky takový ty rokerský věci kolem. Je mi to sympatický. Marta Jandová to dává úžasně. Kua, propásl jsem je, když byli v Pardubicích u Psa. Filek!

…multiple deman…

Šlape jim to sakra a při tom nic co by se nedalo zahrát. No zpěvy těžko napodobit.

Are you ready for the ride with me…??

4 Komentáře(ů) »

 • Mr. 91 napsal:

  Esli k tomu muzu, sem spis na ty cajdaky :) A to mi pripomnelo s Jandovou todlecto doktore.
  Servus

 • wayne napsal:

  až v 1:12 jsem si všimnul, že to zpívaj rakousky 😀 …parádní kousek!

 • PietroTedesco napsal:

  Die Happy jsem nikdy nevěnoval nikterak velkou pozornost(krom poprsí frontmentky), až jednoho dne na firemním večírku nám hrála tahle skupinka při popíjení a pojídání různých dobrot.Do té doby než začali hrát nebyl na perketě zaznamenán nikterak velký pohyb.Po první písničce to začalo na parketu houstnout, po druhé písničce to už začalo vypadat,jak na mysliveckém bále po půlnoci a po třetí písničce se už vlnil i ten co nikdy vlnu nechytil. Mile mě to překvapilo a evidentně i Jandovou,která prohlásila,že se bála firemního večírku,ale nakonec se z toho stal hodinu a půl bezva koncertík s publikem,který by si přála kde jaká rocková skupina ( bylo nás na akci pře 1800 kousků). Jo prostě na živo jsem poznal ,že tahle sqvadra má svoje kouzlo. Pro to smekám a nikdy už nebudu říkat nikdy.

 • Lin napsal:

  Pro mě je to jen pouhá napodobenina Guana. Guano je akčnější, chytlavější a více oslovuje. 😉
  Takže vlastně super, že dárek pro mě se ukázal být jako skvělý dárek pro Wayna. :-)

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.