headline »

18.9.2023 – 6:21 | 72 zobrazení

Naše U11 doplněné dvěma U12 získávají zkušenosti v oblastní soutěži U13. Poslední kolo EBL se hraje v Liberci. Těšíme se především na zápas s Barons Wroclaw. Utkání s domácími Patriots pojmeme jako trénink obrany proti …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, wayne's world

Basa

Vložil dne 23.1.2017 – 7:37Žádný komentář | 227 zobrazení

Zima je obdobím příprav na nadcházející sezónu. Kromě hráčů se připravují i trenéři. V rámci klinik a školení si doplňují vzdělání, rozšiřují svoje znalosti a nabírají inspiraci. Začátkem ledna byl Wayne na školení ABCA v Anaheimu, USA. Uplynulý víkend se Karel (Alena Jiráňová) a Wayne účastnili 17. Horské Baseballové Kliniky v Ramzové. V březnu se chystají Karel a Lin na Rookie Coaches Clinic do Litomyšle a Šakal (jan Filip) si bude dělat trenérskou II. třídu.

Horská Baseballová Klinika 2017

Letošním tahákem HBK byl trenér a bývalý hráč kubánské reprezentace Arian Quirantes, který účastníkům přiblížil kubánský pohled na pálení. Na jeho téma přirozeně navázal Arnošt Nesňal (Draci). Úvod programu ovšem otevřelo hodně diskutované téma ohledně zdravotních rizik časné specializace mladých sportovců (Filip Hudeček, ortoped a ex hráč Draků). V průběhu BHK téma doplnili kondiční trenéři Kurečka a Pospíšil.

Pavel Chadim (Draci, reprezentace) se letos zaměřil na ulejvky (how, when, where, why). Marian Čočo Krásný (Hroši Brno) věnoval svou přednášku tréninku mládeže. Tématem Pavla Čapky (Draci, reprezentace) a Leoše Kubáta (Baseball Academy Brno) byla příprava mladých nadhazovačů.

Nechyběla vždy pozitivní a vtipná přednáška Ríši Kanii (Tempo Titans Praha, reprezentace Israel) s názvem Keep it simple.

Zástupci IBD představili Super cup 2017 a zveřejnili video ze SC2016. Je to na FB a jsme tam 

Na programu BHK2017 byla ještě celá řada přednášek a „kulatých“ stolů a také více či méně formálních setkání zástupců českých a slovenských klubů.

Baseballová Horská Klinika byla opět veliká paráda. Díky patří Romanu Lipavskému, Pavlu Chadimovi a jejich týmu.

Web HBK: https://www.taborcernypotok.cz/hbk/

Horská Baseballová Klinika 2017 | Wayne a Karel

Horská Baseballová Klinika 2017 | Wayne a Karel

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.