headline »

20.11.2023 – 11:06 | 238 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B7, klepy, mládež, wayne's world

Benzínkový muž a papírový kapesník

Vložil dne 28.4.2015 – 21:26Žádný komentář | 419 zobrazení

Znalec praví, že organizovat přípravu a odjezd na historicky první turnaj U7 je vskutku krásná záležitost. Není taky divu. Všichni spolupracují na 100 a více procent a tak se to organizuje jedna radost.

Odjezd plánuji na půl 9 ráno a říkám si, jak to všechno krásně stihneme. To ovšem netuším, že Olí zapomene doma papírový kapesník a za každou cenu si ho musí zakoupit. Naskáčeme tedy do aut a vyrážíme směr benzína pro Olího kapesníček. I přes jeho neustálé upozorňování první benzínu míjíme a zastavujeme až na druhé. Tahle osudová chyba se nám vrací, asi jako dobře hozený bumerang. Olí zapomíná, proč tam šel a místo kapesníčku si nese dlabanec. Na kapesníček si vzpomíná necelou jednu pikosekundu po tom, co opustíme místo činu. Nezbývá než to vzít sportovně a doufat, že to Olí zvládne i bez kapesníčku. Po druhé pikosekundě ale celá posádka včetně trpaslíků chápe, že bez papíráku se dnešní zápasy U7 konat nebudou a tak hledáme další benzinu.

EBL U7 2015 | Hladáme benzínku

EBL U7 2015 | Hladáme benzínku

Jen tak pro zajímavost víte kolik na trase PCE Trutnov potkáte benzínek? Že ne, my už ano.

Po úspěšné štaci na kapesník jsme v Trutnově a valíme směr hřiště. Nikoho by už ani ve snu nenapadlo, že Olí nám bude chtít ukázat další benzínu. Na kruháku naviguje rovno. Možno rovno přes město to prý nezná. Tiché upozornění řidiče, že jsme na konci města Trutnov Olí přejde jako-by nic a tak navštěvujeme další benzinu. Hurá něco málo před začátkem zápasu jsme na místě. Už jsem ani nedoufala.

EBL U7 2015 | Krutopří - přísně

EBL U7 2015 | Krutopří – přísně

Rytíři Trutnov – Wayne’s World 6:8

První zápas hrajeme proti domácím Rytířům. Začátek zápasu – rozpalujeme Rytířské řady a během zkušených mazáků se ujímáme několikabodového vedení. V obraně házíme převážně na první metu. Pravidla U7 dovolují hrát na první metě s dospělákem. V našem případku se této funkce ujímá Chorche, který bez větších problémů chytá všechny příhozy. Mariánek s Lukynem Wijou zkoušejí několikrát autovat hráče na třetí metě. Na pálce po celý zápas navyšujeme bodové skoré a Rytíře porážíme výsledkem 8:6.

sestava a pálka
P Ipser L.
3B Jirout
SS Blažek
P Němeček N.
P Hoffman
2B Wija L.
1B Rochlová

Pozn. red. Možná tohle bylo první baseballové utkání kdy byli do zákldní sestavy nominováni hned tři nadhazovači. Jo a Nikolka hrála svůj první zápas.

Wayne’s World – Klackaři Kostelec nad Orlicí (odloženo pro déšť)
Druhý zápas je pro nepřízeň počasí odložen na neurčito. Těšíme se na Klackaře a doufáme, že počasí nám bude přát.

EBL U7 2015 | WW Trpaslíci | foto T. Wija

EBL U7 2015 | WW Trpaslíci | foto T. Wija

Po cestě zpět počítám benzínky a docházím k jednocifernému číslu, které už dnes bylo řečeno. Olího kapesník nás stál 9 benzínek a pár tucet šedin. Šediny dokážeme přebarvit, ale v počtu benzínek nám nezbývá než doufat, že nepřerostou na dvojciferné číslo.
Děkuji všem účastníkům zájezdu. Jako vždy to bylo KRUTOPŘÍSNÝ.

Waynes: Luky I., Mario, Domča, Nikolas, Matty, Luky W., Nikolka

Trenéři: Marťa, Chorche, Olí
A všichni ostatní …

Fotky jsou na račteti zde.

EBL U7 2015 | Klobouky z Bradavic | foto T. Wija

EBL U7 2015 | Klobouky z Bradavic | foto T. Wija

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.