headline »

18.2.2024 – 19:36 | 66 zobrazení

Pokovidové ročníky Polyxeny (2022-2024) se hrají ve formátu 3 waynovské týmy 2x každý s každým. Bereme s sebou vlastní děti, které byly v době prvního ročníku PLX batolata a nebo na houbách. Je prima sledovat, …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

Blatiny podeváté

Vložil dne 11.4.2022 – 5:16Žádný komentář | 49 zobrazení

Na kopcích byly jen zbytku sněhu. Za lyžováním jsme museli do Nového Města: běžky na stadionu, sjezdovky a snowboard na Harusáku. Zatím co sněhu bylo málo, Brňáci nebyli vůbec žádní. Chvíli to vypadalo, že přijede alespoň Meggy, ale ani to nakonec nedopadlo. Lenka taky nejela.
Po několika letech jsme vyrazili na procházku “na zvířata” a byli jsme překvapení, jak je statek krásně předělán na hotel. Z výletů jsme si zopakovali Kolouška, Malínskou skálu a Dráteníka a vážně uvažujeme o změně…třeba Šumava, Krušné nebo Jeseníky.
Do ping pongu se letos vrhli především děti. Denda vyhrál turnaj dětí. V tabulce dospělých bylo odehráno jen pár zápasů. My dospěláci s hrůzou sledujeme začínající válku na Ukrajině. Místo T-golfu se jelo na bazénu do NMNM. Z plánovaných přednášek se nakonec uskutečnila jen Waynova bubenická. Pepíno si zopakoval každoroční work shop o údržbě běžek. Poprvé tankujeme naftu za víc než 40 Kč. Hráli jsme zajímavou stolní hru – nevím, jak se jmenovala…mělo se podle slova poznat, co nejvíce obrázků.

fotky na WW rajčeti

Blatiny 2022
1-4 Wayni – Áňa, Denda, Lin, Wayne
5-10 Koláčci – Ája, Pepíno, Eliška, Anežka, Terka a babička
11 Ro
12-15 Karel, Pavel, Anička, Pavlík
16-19 Luboš, Bára, Eliška, Ondra
10-24 Svádyš, Ládík, Jóža a Mančinka

Blatiny 2022

Blatiny 2022

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.