headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » hudba a jiná kultůra, wayneblog

Burácení

Vložil dne 30.10.2012 – 16:59Žádný komentář | 711 zobrazení

BurácBurác, můj spoluhráč, spolubydlící a především přítel tu s námi už pět let není. U této smutné příležitost se parta nadšenců z pardubických kapel pustila do projektu Burácení. Ve čtvrtek 8. 11.2012 od 19 hodin se budou v Divadle 29 na pódiu střídat skupiny, které to měly k Burácovi blízko a zahrají vždy jednu jeho songu a několik vlastních. Součástí projektu je i kompilace převzatek Burácových písní, motivů a textů. Popusťtě uzdu nostalgie a stavte se, protože nic nevoní jako ty topoly.

www.buraceni.cz
http://spiknuti.freemusic.cz

Oficiální text organizátorů

Intenzivní koncertní pocta Janu “Burácovi” Buryánkovi & skupině Spiknutí, díky nimž pardubická hudební scéna už nikdy nebude stejná.

„Nic nevoní jako ty topoly…” a máloco je tak krásně skličující jako Burácovy songy a básně. Druhý listopadový čtvrtek jim vzdají – naživo a zcela po svém – hold Myštet, vypsaná fiXa, Dukla Vozovna, Fundamentalista v pásmu Gazi, Chocolate Jesus a další, co jen vymezený čas dovolí. Zdarma ke vstupnému bude přiložena CD kompilace Burácení, napěchovaná exkluzivními příspěvky od téměř dvacítky kapel z okruhu Burácových přátel a známých.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.