headline »

6.12.2022 – 9:35 | 45 zobrazení

Letošní zimu (22/23) nám to do bubliny na Joudrs vyjde jen dvakrát a to na nás ještě za tři týdny zapomenou, takže vlastně jsme tady poprvé a naposledy. Turnaj se hraje bez vyhlašování pořadí a …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » Baseball muži, klepy, wayne's world

Krém na odpalování – faktor 500

Vložil dne 30.6.2013 – 21:53Jeden komentář | 664 zobrazení
Bary na baseballu

Bary na baseballu

Je neděle 30.6.2013. Je den “B”. Bary a Romále se u nás stavují dle plánu se značnou časovou rezervou a tak ještě chvilku poklábosíme nad kávou a buchtíkem, co Lin ráno napekla. Když jsme táhli k Jaroměři (ať si nám to kdo chce věří), volá Vosel, tak  ho na kruháku nabíráme a jedeme směr Trutenau.

Jsme na místě, z pípy teče krutopřísně Krakonoš, fasujeme dresy, měníme dresy za větší a jdeme se rozházet dojebanů malů loptů. Na taktické poradě nás kauč Michal nabádá k užitku…čili aby jsme si to užili. Taky předpokládá, že to prose..m v pěti směnách, ale prý bod čestný by byl fajn. Ve 14 hodin před zaplněnými tribunami Red fieldu hází paní místostorostka slavnostní ball a první domácí utkání Rytířů (jako vůbec) může začít.

Rytíři Trutnov – Eagles Praha 3:30
Z WW dua máme wayna v základní sestavě v levém poli, Bary zasáhne do utkání ve třetí směně. V prvním inningu to je ještě jen 0:2, ale dál už je to, jak kokosy na sněhu …. ajn, cvaj, draj házlhof. V páté směně, k údivu všech, odvracíme rozdíl o 20 a držíme skóre 3:22, čímž si přivodíme 8 bodů o směnu později. Vše nakonec dopadlo podle plánu: Eagles vítězí (a ani se nemusí sprchovat), Rytíři jsou spokojeni a Waynovci uvažují, že se vydají baseballovým směrem. Ale o tom po tom.

wayne na baseballu

wayne na baseballu

Bary vstoupil do utkání ve třetí směně. Přestože bylo pod mrakem, namazal se krémem na odpalování (faktor 500) a hned udeřil prvním svým a zároveň rytířským odpalem do středního pole. Na metách předváděl ukázkové vybíhání a jednou byl neúspěšně pickoffován. Druhý Baryho odpal skončil flyoutem. V poli hrál bezchybně na první metě, jen toho tabáku nenaplival tolik, kolik se od takového ranaře čekalo.

wayne se po chybě v obraně dostal na první metu. Na odpal postoupil na druhou a na PB dokonce až na třetí. Tribuny byly ve varu. Po HB Jirky Preclíka wayne zaznamenal historicky první bod Rytířů na domácí půdě. Druhý start na pálce byl zárověň posledním autem v utkání. V poli se neúspěšně pokusil o rybu.

Z Trutnova odjíždíme nadšení, plní zážitků a místního piva a ještě si (jako vždy) domů odvážíme Lucku.
Bylo to super.

Pár fotek je tady.
Další fotky jsou na Trutnovinkách.

wayne

Rytíři a Eagles 2013

Rytíři a Eagles 2013

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.