headline »

21.7.2021 – 8:58 | 209 zobrazení

Po Squatu 2021 můžeme už definitivně zařadit předpovídání počasí do tzv. šarlatánských profesí (kartářka, šaman, kouzelník, mentální kouč, homeopatička, proutkař nebo epidemiolog). Ze zcela katastrofické předpovědi, kdy mělo pršet celý víkend se nakonec vyklubal Nádherňajs. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » Baseball muži, klepy, wayne's world

Krém na odpalování – faktor 500

Vložil dne 30.6.2013 – 21:53Jeden komentář | 637 zobrazení
Bary na baseballu

Bary na baseballu

Je neděle 30.6.2013. Je den “B”. Bary a Romále se u nás stavují dle plánu se značnou časovou rezervou a tak ještě chvilku poklábosíme nad kávou a buchtíkem, co Lin ráno napekla. Když jsme táhli k Jaroměři (ať si nám to kdo chce věří), volá Vosel, tak  ho na kruháku nabíráme a jedeme směr Trutenau.

Jsme na místě, z pípy teče krutopřísně Krakonoš, fasujeme dresy, měníme dresy za větší a jdeme se rozházet dojebanů malů loptů. Na taktické poradě nás kauč Michal nabádá k užitku…čili aby jsme si to užili. Taky předpokládá, že to prose..m v pěti směnách, ale prý bod čestný by byl fajn. Ve 14 hodin před zaplněnými tribunami Red fieldu hází paní místostorostka slavnostní ball a první domácí utkání Rytířů (jako vůbec) může začít.

Rytíři Trutnov – Eagles Praha 3:30
Z WW dua máme wayna v základní sestavě v levém poli, Bary zasáhne do utkání ve třetí směně. V prvním inningu to je ještě jen 0:2, ale dál už je to, jak kokosy na sněhu …. ajn, cvaj, draj házlhof. V páté směně, k údivu všech, odvracíme rozdíl o 20 a držíme skóre 3:22, čímž si přivodíme 8 bodů o směnu později. Vše nakonec dopadlo podle plánu: Eagles vítězí (a ani se nemusí sprchovat), Rytíři jsou spokojeni a Waynovci uvažují, že se vydají baseballovým směrem. Ale o tom po tom.

wayne na baseballu

wayne na baseballu

Bary vstoupil do utkání ve třetí směně. Přestože bylo pod mrakem, namazal se krémem na odpalování (faktor 500) a hned udeřil prvním svým a zároveň rytířským odpalem do středního pole. Na metách předváděl ukázkové vybíhání a jednou byl neúspěšně pickoffován. Druhý Baryho odpal skončil flyoutem. V poli hrál bezchybně na první metě, jen toho tabáku nenaplival tolik, kolik se od takového ranaře čekalo.

wayne se po chybě v obraně dostal na první metu. Na odpal postoupil na druhou a na PB dokonce až na třetí. Tribuny byly ve varu. Po HB Jirky Preclíka wayne zaznamenal historicky první bod Rytířů na domácí půdě. Druhý start na pálce byl zárověň posledním autem v utkání. V poli se neúspěšně pokusil o rybu.

Z Trutnova odjíždíme nadšení, plní zážitků a místního piva a ještě si (jako vždy) domů odvážíme Lucku.
Bylo to super.

Pár fotek je tady.
Další fotky jsou na Trutnovinkách.

wayne

Rytíři a Eagles 2013

Rytíři a Eagles 2013

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.