headline »

22.7.2019 – 6:41 | 22 zobrazení

Devět hráčů Waynes Pardubice reprezentovalo ČR na Mistrovství Evropy ve smíšeném slowpitch 2019: Linda Rambousková, Petra Pravečková, Helena Novotná, Jan Čapek, Ondřej Zítko, Jakub Procházka, Lukáš Pavlák, Josef Koláček a Tomáš Rambousek
V realizačním týmu byli …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » mládež, U11, U13, U7, U8, U9, video, wayne's world

Jak Waynes slaví touchdown

Vložil dne 28.12.2016 – 13:21Jeden komentář | 106 zobrazení

Do tréninků rád zařazuji prvky z amerického fotbalu. Jednak jsem fanoškem NFL a druhak si myslím, že dílčí dovednosti z AF mohou přispět k všeobecné sportovní přípravě. Na zimním soustředění na Seči měli borci a borkyně závěrečnou disciplínu – odvázat se a předvést oslavu touchdownu. Sport je nejen makačka a dril, ale také odvaz a oslava, když se něco povede.

Video natočila Danka a já ho právě našel při výroční čistce kompjůtru.

Zajímavosti dne
Video bylo natočeno 7.2.2016, tedy v ten samý den, kdy se hrál padesátý Super Bowl (finále NFL). Poprvé a zatím naposledy byl Super Bowl označen číslem 50. Všechny předchozí ročníky se označovaly římskými číslicemi (tedy vlastně písmeny I,V a X). Dne 7.2.2016 (po vítězství v Super Bowlu) ukončil kariéru jeden z nejlepší quarterbacků historie NFL Peyton Manning.

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.