headline »

1.6.2023 – 6:32 | 77 zobrazení

Letos zahájily svou první sezónu naše kadetky a to turnajem na domácím hřišti. Tým táhnou zkušené kadetky Bloncka L.K. a Wendy V.D. Letošní sezóna je pro nás zkušební a hlavním cílem je nabrat zkušenosti a …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, S13, wayne's world

Liga žákyň Sabat

Vložil dne 20.5.2022 – 7:59Žádný komentář | 101 zobrazení

V sobotu jsme absolvovali první turnaj žákyň. Na hřišti pražského Sabatu nás čekaly čtyři zápasy.

Sabat Praha – Waynes Pardubice 10:0
Soupeřova nadhazovačka nám toho moc nedovolila. Na metu se dostala pouze Majda R. Jinak jsme si vyzkoušely hlavně hru v obraně. Na nadhozu se představila Anežka K. a Alexa K.
Po prvním zápase jsme šli na oběd. Seděl tam kousek od nás Jirka Prskavec. Byl tak ochotný že si s naším týmem udělal fotku a popřál nám výhru.

Liga žákyň 2022 - Sabat | Waynes & Jirka Prskavec

Liga žákyň 2022 – Sabat | Waynes & Jirka Prskavec

Spectrum Praha – Waynes Pardubice 4:11
V tomto zápase jsme byli o něco lepší celou dobu. Jak na pálce tak i v obraně jsme soupeře přehráli a zapsali jsme si první historickou výhru. Zkrátka Jirka Prskavec se musí poslouchat. Tímto vítězstvím jsme si vybojovali zápas o medaile. Na nadhozu byla Nina M. a Majda S.

Druhý den ráno nás čeká Kladno:

Waynes Pardubice – Miners Kladno 5:11
I když na nás Kladno nenasadilo nejsilnější sestavu, tak bylo celý zápas jasně lepší. Až v dohrávce zápasu jsme hrozivý výsledek zkorigovali. Na nadhozu Nina M. a Majda R.

Liga žákyň 2022 - Sabat | Majda Rypková

Liga žákyň 2022 – Sabat | Majda Rypková

Waynes Pardubice – Joudrs Praha 0:18
V posledním zápase jsme se setkali s jedním z nejlepších softbalových klubů v republice. Soupeř nám dal výchovnou lekci z efektivity odpalů, běhů po metách. Nadhazovačka soupeře nás na mety pustila pouze jednou a k vysněnému bodu jsme bohužel běžce nedotlačili. Na nadhozu Alexka K. a Anežka K.
I tak jsme skončili na čtvrtém místě a mohli jsme si zahrát ještě jeden zápas o třetí místo.

Sabat Praha – Waynes Pardubice 8:6
o 3. místo
Pro nás to bylo hezké napínavé utkání. V zápase se blýskla Majda R. dvojmetovým odpalem za dva body. Ve vyrovnaném zápase jsme donutili soupeře hrát naplno a i tak jsme jen těsně prohráli.

Za mne to byl velmi povedený turnaj. Mohli jsme si vyzkoušet velké množství herních situací. Zlepšili jsme se v bězích po metách a začali jsme i slajdovat. Na nadhozu jsme vyzkoušeli 5 hráček. Kečrové si vyzkoušeli hru proti krádežím. Moc děkuji všem rodičům za podporu a pomoc.

Hráli: Koláčková Anežka, Korbová Alexka, Makovská Nina, Rypková Magda, Sixlová Magda, Voženílková Elena, Dokoupilová Petra, Novotný Matyáš, Kubant Tadeáš, Jarůněk Vojtěch a Folvarský Vojta.

info na softball.cz
fotky na WW rajčeti

Liga žákyň 2022 - Sabat | Waynes

Liga žákyň 2022 – Sabat | Waynes

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.