headline »

21.7.2021 – 8:58 | 209 zobrazení

Po Squatu 2021 můžeme už definitivně zařadit předpovídání počasí do tzv. šarlatánských profesí (kartářka, šaman, kouzelník, mentální kouč, homeopatička, proutkař nebo epidemiolog). Ze zcela katastrofické předpovědi, kdy mělo pršet celý víkend se nakonec vyklubal Nádherňajs. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, U7, wayne's world

Malťo nefím

Vložil dne 24.3.2015 – 13:16Jeden komentář | 518 zobrazení

Součástí soustředění v Poličce byl také d(v)oják našich nejmenších Úček se svými třebíčskými vrstevníky. Krátká reportážtáž a bonusový vhled docenta C.K.Vomáčky nemohou chybět.

Nuclears Třebíč – Wayne’s World 9:12
Jako zkušený jednoroční mazák se staví Lukyn Ipserů do pálkařského boxu už deset minut před začátkem zápasu. Přemýšlím, co tam tak dlouho bude dělat a protože jsem zvědavá na jeho verzi, neváhám a jdu se ho zeptat. Malťo nefím, odpovídá a zároveň se mě snaží zastřelit ukazováky.
V první směně děláme šestku. Ubránit se nám ji podaří i v poli, kde zahráváme první tři auty v celé naší U7 historii. Další směna je velmi vyrovnaná a oba týmy předvádí krásné zákroky. Všichni běhají na plné obrátky a příhoz za příhozem zkouší autovat hráče, kde se dá. V poslední směně se pokračuje s krásnou hrou a k vidění jsou i první slajdy trpaslíků, kteří si je chtějí zkusit. Zdravíme soupeře a všichni společně odcházíme na sváču od našich trpasličích maminek.

sestava a pálka
P Ipser L. 5 odpalů z 5 pokusů
SS Blažek 5/5
2B Wija L. 4/4
C Jirout 4/4
3B Němeček N. 4/4
OF Wija M. 3/4

ww_nuc_2

Waynes – Nuclears | Chorche

Wayne’s World – Nuclears Třebíč 10:9
Druhý zápas rotuji sestavou dokola a na první metu se staví Romále. Zkušený dřevák, který umí házet flinty do obilí nám ukazuje, že v týmu U7 bude velmi platným hráčem a třeba se i něčemu naučí.
Zápas pokračuje v duchu fair play. Mario, který hraje třetí metu, právě dnes probouzí svůj chytací reflex a několikrát chytá odpal a šlape svojí metu. Za zmínku stojí i jeho běh na první metu, kde doslova a do písmene kácí svého vlastního otce k zemi.

sestava
3B Jirout
P Němeček N.
2B Ipser L.
1B Blažek
SS Wija L.
DP Wija M.

ww_nuc_3

Waynes – Nuclears | Maty Wija

Prvnímu utkání WW U7 byl přítomen také náš světoběžný spolupracovník, žurnalista, dobrá duše WW a prima chlápek C.K. Vomáčka. Zde jsou jeho postřehy:

Nazdar Fajnofko,
tady máš ten elaborát. Aspoň mi to v letadle rychlejc uteče.

Oby týmy vyznávaly jiná obranná uskupení. U WW někteří borci hrály systém „Ukradnutý aut“ – kdy se hráč postupem času přesouvá ze svého postu na jiný (kam to častěji chodí) a nenápadně se postaví před svého spoluhráče a tím zároveň vytvoří volný prostor pro soupeřovu ofenzívu. Nuclears preferují tzv. Roj. Hráči se hemží kolem hráče v kruhu, kterého považují za královnu. V roji se rezignuje na jinou hru než házení na jedna.

K obranám u U7 patří také dospělý chytač na jedničce. Zatímco Třebíčská opora byla po večírku. Náš hráč byl také po večírku.

Úspěšnost obou útoků byla obrovská. Nu i proto je t-ball tak populárním sportem. Diváci si na zápasy vozí své vlastní hráče. Na cestě stráví dvakrát tolik času, než jak dlouho trvá dvojzápas. Dospělí hráči mohou jen závidět.

I jako ne zcela nezávislý pozorovatel mohu s potěchou říci, že se mi líbilo, že trenéři obou uskupení se více než o čísla na tabuli zajímali své hráče a že nakonec bylo vlastně jedno, kdo má více bodů.

Konec. Čágo.

Sleduju tě.

Big Brother CKV

ww_nuc_1

Waynes – Nuclears

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.