headline »

18.2.2024 – 19:36 | 66 zobrazení

Pokovidové ročníky Polyxeny (2022-2024) se hrají ve formátu 3 waynovské týmy 2x každý s každým. Bereme s sebou vlastní děti, které byly v době prvního ročníku PLX batolata a nebo na houbách. Je prima sledovat, …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, B11, B12, B13, B7, B8, B9, klepy, mládež, video, wayne's world

Plavky

Vložil dne 1.4.2022 – 4:07Žádný komentář | 121 zobrazení

V příbalovém letáku stálo: Nezapomeňte zabalit dětem plavky.

fotky na WW rajčeti

Program soustředění byl především hrát a hrát a hrát. Hráli jsme z tosu, softballového i baseballové nadhozu. V sobotu i v neděli dostali hodně prostoru kečrové. Na minihřišti jsme nacvičovali pohyb infieldrů. Trénink nadhazovaček vedla Áňa. Začali jsme se učit run down. T-ballisti cvičili jak základy (chytání, házení, pálení), tak složitější taktické operace v infieldu. Chybět nemohl ani oblíbený luftovač. Nedělní rozcvička byl člunkový běh pod spouštějící se zástěnou. Původně tříminutový odšťavňovač pro T-ball a pětiminutový pro coach pitch a starší se protáhl na 10 minut. Nevzdal to nikdo.

V sobotu odpoledne se šlo do bazénu. Před odchodem Lin kontrolovala, jestli všichni mají plavky. Jeden kontrolou proklouzl. Bazén v Poličce je prima. Užívali jsme si vířivku, jízdu na tobogánu i skoky z třímetráku. Po bazénu byla večeře a video – baseballové a softballové highlights. Nejvíc se líbil sestřih nejhorších MLB errorů. Po večerce nebylo žádné štěbetání na pokojích. Děti usnuly hned a dospěláci je zanedlouho následovali.

Soustředění Polička 2022 | Kečové Denda, Zdenda, Nina a Sebo

Soustředění Polička 2022 | Kečové Denda, Zdenda, Nina a Sebo

Martin snědl 12 housek k snídani, čímž vytvořil klubový rekord a parádní bolebřuch.

Soustředění bylo prima. Díky všem trenérům za přípravu i průběh. Díky Hofíkovi za catering distační formou a velký dík patří Lence Novákové, že se o nás tak pěkně starala. Díky i Ro za pomoc a dohled statného ošetřovatele.

Waynes v Poličce: Natka Dundová, Hožáci Maty a Ája, Vojta Jaruněk, Anežka a Terka Koláčkovy, Alexa Korbová, Zdenda, Žáňa a Nina Makovští, Lukáš Meduna, Sebo a Lilka Novákovi, Maty Novotný a Lukášek Novotný, Serhii Myrenenko, Denda, Óňa a Eliška Strouhalovi, Martin Šabouk, Eva a Ela Voženílkovy, Ondra Veřeka, Luky a Maty Wijovi.

Realizační tým: Šakal, Rychlík, Luboš, Pepíno, Áňa, Lin, Wayne, Ro, Lenka Nováková a Hofík distančně

Povedlo mi zamluvit, kterej jouda si zapomněl plavky? :-)

Soustředění Polička 2022 | Nejmladší parta

Soustředění Polička 2022 | Nejmladší parta

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.