headline »

18.11.2019 – 12:33 | 83 zobrazení

Kategorie U13 sezónu většinou končí nebo vlastně začíná turnajem ve Wroclawi. Turnaj je pro U13 následujícího roku, dá se to tedy brát jako první přípravný turnaj před nadcházející sezónou. První – poslední, je to fuk. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, U11, wayne's world

Podzimní půlku načali U11

Vložil dne 9.9.2015 – 6:48Žádný komentář | 255 zobrazení

U11 mají po vlažném jaru nabitý podzim. Sérii třech dvojutkání ve třech víkendech v řadě jsme začali u lídra soutěže – Pirátů Žacléř. Nominaci v prvním kole dostali borci a borkyně U11, co chodí na tréninky a také se zúčastnili alespoň jednoho soustředění. Několik týpků se omluvilo (moribundus, výlet) a tak dostali příležitost některé nadhazovačské naděje U9.

Jako cíl tohoto dablu jsem si vytyčil oprášení signálů a jejich čtení v pálkařském boxu. No a taky jsem se těšil, co naše účka předvedou indiviuálně.

Cesta do Žaclíku probíhala bez problémů a za hodinku a půl jsme stanuli na místní plácku. Hřiště bylo v rámci možností OK a byla trochu kosa (12°C). My taťkové a stavitelé Waynes‘ fieldu jsme obdivovali pálkařskou klec. Asi jsme tam všichni tušili, že to musíme mít taky.

EBL U11 2015 | Leadoff hitter Kutil | Fototo Olda

EBL U11 2015 | Leadoff hitter Kutil | Fototo Olda

Piráti Žacléř – Wayne’s World 10:2
Jediný z našich pálkařů, který se dostal na metu odpalem z nadhozu byl Kutil. Ostatní byli strike out nebo trefeni nadhozem. Nedařilo se nám ani pálit toss po čtyřech nadhozených ballech. Oba naše doběhy jsou z bratské díly Kutil – Rychlík, kdy Rychlík obsadil metu po nechyceném SO.
V poli hrajeme za dvě směny jen tři auty. Úsměvnou epizodku předvedl Adam. Po chyceném luftu na třetí metě jásal s míčem v rukavici a nic mu nevadilo, že „jeho“ běžec si z trojky v poklidu doběhl pro bod.
Na nadhozu se představili Vojta Havlíček (U11) – 8 pálkařů a Zůza (U10) – 6 pálkařů.

sestava a pálka
CF Filip Jak. 1/2 (2B)
LF Filip M. 0/2
P/1B Havlíček V. 0/1, HBP
C Havlíček J. 0/2
RF Ipser M. 0/1
1B/P Pecková 0/1
3B Řehák 0/1
2B Macháček 0/0, HBP
SS Rambousková 0/1

Pauzu mezi zápasy vyplníme opáčkem na téma signály. Já tam posunkuji jako blázen, ale většina pálkařů to při zápase nejspíš jen losuje z klobouku a když nedám odpal, tak jsou vedle. O běžcích ani nemluvě. Ti ne najeké to znamení nehledí. Takže máme to opáčko, jenže pro některé je mnohem zajímavější svačina (jůůů, salám … a ty máš broskev, dej mi kousnout). Ach jo. Vrazím si tužku do nosu a jdu vymyslet sestavu na druhej špíl.

Wayne’s World – Piráti Žacléř 6:10
Na kopci začíná Matěj (U11) a odhází 11 pálkařů. Pole mu moc nepomůže. Děláme základní chyby a párkrát to zahodíme jako Imrich Bugár. Zůza s přehledem chytá luft a Matěj hází náš první dnešní strike out. Jako druhá jde nadhazovat Áňa (U9). Zvládne odházet šest pálkařů a přidá druhý strike out. Jako poslední se z nadhazovačů dnes představí Jára. Zbydou na něj 3 pálkaři. Dvěma z nich dá SO. Zůza na kečru to bohužel v obou případech pustila a byla z toho obsazená meta. Dlužno dodat, že jako jediná si o tenhle těžký post řekla sama. Však my to vylepšíme.
Na pálce si vedeme o poznání lepé než v první utkání. Skorujeme ve všech třech směnách a celme děláme šest bodů. Je to čtení signálů skoro nefunguje. Ale vypadá to dobře. To jo.

sestava a pálka
CF Filip Jak. 2/2 (1x2B)
P/1B Ipser M. 1/2
3B/C Pecková 1/2
RF Řehák 1/2 (3B)
LF Macháček 0/2
C/P Havlíček J. 2/2 (2x2B)
1B/P/3B Rambousková 0/2
SS Filip M. 0/1
2B Havlíček V. 0/1

EBL U11 2015 | Zůza| Fototo Olda

EBL U11 2015 | Zůza| Fototo Olda

Ze Žacléře nakonec my trenéři odjíždíme vlastně celkem spokojeni. Jsme zase o kousek lepší. A že to ještě pořád nestačí? No nestačí. Jedenácky asi holt potřebují pořádně uzrát. My na to se zDEndou dohlídnem…jen nám je posílejte na hřiště. Jooo a velká pochvala Járovi. Fakt se z něj stává catcher.

Smolařem dne byl Ondra. Nejřív ho trefili nadhozem, pak ho štípla vosa, ke svačině byl sejra….to je den blbec sakra!

Waynes v Žacléři: Kutil, Rychlík, Vojta & Jára Havlíčci, Zůza, Adam, Ondra, Matěj, Áňa
Realizační duo: Šakal, wayne

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.