headline »

15.5.2024 – 21:10 | 42 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B11, klepy, mládež, wayne's world

Podzimní půlku načali U11

Vložil dne 9.9.2015 – 6:48Žádný komentář | 290 zobrazení

U11 mají po vlažném jaru nabitý podzim. Sérii třech dvojutkání ve třech víkendech v řadě jsme začali u lídra soutěže – Pirátů Žacléř. Nominaci v prvním kole dostali borci a borkyně U11, co chodí na tréninky a také se zúčastnili alespoň jednoho soustředění. Několik týpků se omluvilo (moribundus, výlet) a tak dostali příležitost některé nadhazovačské naděje U9.

Jako cíl tohoto dablu jsem si vytyčil oprášení signálů a jejich čtení v pálkařském boxu. No a taky jsem se těšil, co naše účka předvedou indiviuálně.

Cesta do Žaclíku probíhala bez problémů a za hodinku a půl jsme stanuli na místní plácku. Hřiště bylo v rámci možností OK a byla trochu kosa (12°C). My taťkové a stavitelé Waynes‘ fieldu jsme obdivovali pálkařskou klec. Asi jsme tam všichni tušili, že to musíme mít taky.

EBL U11 2015 | Leadoff hitter Kutil | Fototo Olda

EBL U11 2015 | Leadoff hitter Kutil | Fototo Olda

Piráti Žacléř – Wayne’s World 10:2
Jediný z našich pálkařů, který se dostal na metu odpalem z nadhozu byl Kutil. Ostatní byli strike out nebo trefeni nadhozem. Nedařilo se nám ani pálit toss po čtyřech nadhozených ballech. Oba naše doběhy jsou z bratské díly Kutil – Rychlík, kdy Rychlík obsadil metu po nechyceném SO.
V poli hrajeme za dvě směny jen tři auty. Úsměvnou epizodku předvedl Adam. Po chyceném luftu na třetí metě jásal s míčem v rukavici a nic mu nevadilo, že „jeho“ běžec si z trojky v poklidu doběhl pro bod.
Na nadhozu se představili Vojta Havlíček (U11) – 8 pálkařů a Zůza (U10) – 6 pálkařů.

sestava a pálka
CF Filip Jak. 1/2 (2B)
LF Filip M. 0/2
P/1B Havlíček V. 0/1, HBP
C Havlíček J. 0/2
RF Ipser M. 0/1
1B/P Pecková 0/1
3B Řehák 0/1
2B Macháček 0/0, HBP
SS Rambousková 0/1

Pauzu mezi zápasy vyplníme opáčkem na téma signály. Já tam posunkuji jako blázen, ale většina pálkařů to při zápase nejspíš jen losuje z klobouku a když nedám odpal, tak jsou vedle. O běžcích ani nemluvě. Ti ne najeké to znamení nehledí. Takže máme to opáčko, jenže pro některé je mnohem zajímavější svačina (jůůů, salám … a ty máš broskev, dej mi kousnout). Ach jo. Vrazím si tužku do nosu a jdu vymyslet sestavu na druhej špíl.

Wayne’s World – Piráti Žacléř 6:10
Na kopci začíná Matěj (U11) a odhází 11 pálkařů. Pole mu moc nepomůže. Děláme základní chyby a párkrát to zahodíme jako Imrich Bugár. Zůza s přehledem chytá luft a Matěj hází náš první dnešní strike out. Jako druhá jde nadhazovat Áňa (U9). Zvládne odházet šest pálkařů a přidá druhý strike out. Jako poslední se z nadhazovačů dnes představí Jára. Zbydou na něj 3 pálkaři. Dvěma z nich dá SO. Zůza na kečru to bohužel v obou případech pustila a byla z toho obsazená meta. Dlužno dodat, že jako jediná si o tenhle těžký post řekla sama. Však my to vylepšíme.
Na pálce si vedeme o poznání lepé než v první utkání. Skorujeme ve všech třech směnách a celme děláme šest bodů. Je to čtení signálů skoro nefunguje. Ale vypadá to dobře. To jo.

sestava a pálka
CF Filip Jak. 2/2 (1x2B)
P/1B Ipser M. 1/2
3B/C Pecková 1/2
RF Řehák 1/2 (3B)
LF Macháček 0/2
C/P Havlíček J. 2/2 (2x2B)
1B/P/3B Rambousková 0/2
SS Filip M. 0/1
2B Havlíček V. 0/1

EBL U11 2015 | Zůza| Fototo Olda

EBL U11 2015 | Zůza| Fototo Olda

Ze Žacléře nakonec my trenéři odjíždíme vlastně celkem spokojeni. Jsme zase o kousek lepší. A že to ještě pořád nestačí? No nestačí. Jedenácky asi holt potřebují pořádně uzrát. My na to se zDEndou dohlídnem…jen nám je posílejte na hřiště. Jooo a velká pochvala Járovi. Fakt se z něj stává catcher.

Smolařem dne byl Ondra. Nejřív ho trefili nadhozem, pak ho štípla vosa, ke svačině byl sejra….to je den blbec sakra!

Waynes v Žacléři: Kutil, Rychlík, Vojta & Jára Havlíčci, Zůza, Adam, Ondra, Matěj, Áňa
Realizační duo: Šakal, wayne

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.