headline »

15.5.2024 – 21:10 | 42 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež

Skandální odhalení Standova mladického vzhledu

Vložil dne 20.5.2013 – 20:50Žádný komentář | 804 zobrazení
Bacha, paparazzi!

Bacha, paparazzi!

Není nad poutavý nadpis bulvárního charakteru. :-) Klackařčata si připsala první dvě výhry v oblastní T-ballové soutěži. Udělejte si pohodlí, začínám vykládat…

Zmatky
Východočeská T-ballová soutěž začala legračními zmatky. Nějakým záhadným způsobem byl úvodní prolínací turnaj obou divizí naplánován na stejný termín jako řádné dvojutkání Choceň – Klackaři. Z teoretického celodenního maratónu se po odstoupení Rytířů (nedostatek hráčů) a přeložení dablu s Chocní vylouply dva zápasy se soupeři ze severní skupiny.

Páni a kmáni
Další zajímavou kapitolou bylo hostování naší Áni. V našem pětičlenném klubu jsou členy ČSA pouze Aneta a Linda. Podpisové právo v rámci občanského sdružení má Romále a wayne. Vzhledem k tomu, že obě personální podmnožiny nemají žádný průnik, nebylo zcela jasné, jakým způsobem nakrmit úředního šimla. Jednu chvilku to vypadalo, že budeme muset narychlo svolat valnou hromadu a z Anety udělat minimálně místopředsedu, aby si hostování mohla podepsat sama. Naštěstí ale všechno dobře dopadlo a děti mohly na hřiště vyběhnout kompletní.

Housenka
Já bych chtěla být housenka. Neustále žere, pak usne a probudí se krásná.

Nevím jak vaše děti, ale ty naše neustále jedí a rostou. Překvapivě. A tak jsme ráno zjistili, že Aneta potřebuje větší kaťata. Během rozcvičky došlo k handlu svršků a na své si přišel i Fanda. Celý tým byl krásně vystajlovaný, rozcvičený, vysmrkaný, vyčůraný. Zavázané boty a zastrčené podolky znamenaly jen jedno: Jdeme na to!

Klackaři a Piráti U8 v Chocni

Klackaři a Piráti U8 v Chocni

Klackaři Kostelec nad Orlicí – Piráti Žacléř 15:1
Obrana pod taktovou Jonáše Voráčka povolila Pirátům jen čestňáka. Dobrými zákroky se prezentovali i další borci. Vojta Bolehovský v levém poli předváděl, že je nejen rychlým běžcem, ale i dobrým házečem a připsal si asistenci na aut na druhé metě. Svoje zkušenosti dokázali prodat také Standa Fajgl (druhá meta) a Ondřej Šeda (v kruhu). Vojta Nepovím si vysloužil pochvalu za rozvahu na první metě, když se kečr Ondra právě věnoval pozorování okluzní fronty.

Na pálku jsme chodili kompletní, tedy deset pánů a jedna dáma. V prvních dvou útocích jsme zaznamenali šestku, což je maximum možných bodů ve směně. Solidní náskok jsme v dalších směnách ještě trochu vylepšili. Franta Mazánek s Lukášem Fiedlerem střídali pálkařské boxy jak o život. Teprve budoucnost ukáže jaká je jejich pálkařská orientace. Malým vítězem tohoto utkání je Fanda, který se naučil běžet na jedničku po přímce. Jeho, dnes již starý styl – běh kolem rodiči naplněné tribuny, sice měl ambice vyvolat červenou mexickou vlnu, ale pro hru samotnou to nebylo pravé ořechové.

sestava a pálka
2B Fajgl 3 odpaly ze tří startů
CF Špaček 3/3 (1x 2B, čili jeden dvojmeťák)
P Šeda 3/3 (3x2B)
3B Rambousková 1/3 (2B)
1B Nepovím 3/3 (1x2B)
C Ochoc 2/3 (1x2B)
SS Voráček J. 2/3
RF Fiedler J. 3/3
LF Bolehovský 3/3
OF Fiedler L. 1/3
EP Mazánek 0/3

Po svačince a krátkém odpočinku se přesouváme na béčko – hřiště nevalné, ale pro osvojení základních návyků technických i morálních naprosto vyhovující. Trenér Standa, kterého podezřívám, že si barví vlasy, aby zakryl šediny, jež z téhle smečky musí mít každý, dělá drobné změny v sestavě. Vojta Špaček a Lukáš Fiedler budou chodit jen na pálku, Ondra Ochoc jde z kečra do středního pole, Jakub Fiedler se ujal zodpovědné pozice chytače a Frantu čeká premiéra v pravém poli.

Klackaři U8

Klackaři U8, Choceň 19.5.2013

Klackaři Kostelec nad Orlicí – Sparks Mladé Buky 15:11
Pěkně zaplněná tribuna většinou červenými fans mamas&papas shlédla hitchcockokovské drama se šťastným koncem: trenéry nekleplo a ještě jsme vyhráli.

V první směně děláme dva rychlé auty, ale soupeř po našich zaváháních dělá pět bodů.
Naši ofenzivu rozjíždí Fajlg oběhnutým homerunem a pětku ostřelhbitě vracíme.

Sparks nezapřou slowpitchové zkušenosti a řídíc se hymnou Metallicy Seek and Destroy zasypali nováčka Fandu sprškou střel a zaznamenali šestku.

My dáváme jen pětku a pěkný vyrovnaný zápas spěje do posledního jednání. Standa opět dělá změny v sestavě. Fanda totiž už začal pozorovat berušky a hledat čtyřlístky, tak ho v ráji brouků a lučního kvítí střídá Vojta Špaček.

My, co pamatujeme Michaela Jacksona ještě co by černocha také víme, co je Prešovský beton a právě tohle předvedli malí Klackaři. Nepovím přihrává Fajglovi z vnějšího pole na aut na dvojce. Další aut na dvojce je v režii Šedy a Fajgla. Poslední aut dělá Jonáš Voráček.

Potřebujeme bod, lépe dva. S nelehkým úkolem se budou muset popasovat naši nejmenší. Jakub Fiedler je aut. Bolehovský jen singl. Potřebujeme víc. Lukáš Fiedler (vešel by se do větší krabice od bot) odpaluje, běží až na třetí a svým RBI hitem nechává skórovat Nepovíma. Je vyrovnáno.
Mazánek odpaluje do vnitřního pole, L. Fiedler na sebe upoutal pozornost a Mazánek je sejf na první!
Fajgl posouvá Mazánka na dvojku, což byla vzhledem k Františkově bezstarostnému cupitání naprosto infarktová situace. Naštěstí druhý metař Mladých Buků nebyl se svojí tečí o nic rychlejší a tak jsme celou situaci mohli vychutnat ve zpomaleném záběru. L. Fiedler v této rozehře volí jistotu na nikam se nežene.
Špaček pálí jen do vnitřního pole a Sparks hrají zkušeně aut na domácí.
Vítěznou ránu Rachna Kachna nakonec vysílá Šeda a trojmetrovým odpalem stahuje tři body. Fanda dobíhá pro svůj první bod a Standa přichází o hlas. Další bod odpalem zařizuje Aneta Rambousková.
Nepovím ještě vystřelí do vzduchu a je fly out v levém poli.

Jdeme zdravit, fotit, koupit si párek v rohlíku a jede se dom.

sestava a pálka
2B Fajgl 3 odpaly ze tří startů (1xHR, 1x2B)
EP / RF Špaček 2/3
P Šeda 3/3 (3x3B)
3B Rambousková 2/3
1B Nepovím 1/3 (1x2B)
CF Ochoc 2/2
SS Voráček J. 0/2
EP Fiedler J. 0/2
LF Bplehovský 2/2
EP Fiedler L. 1/2
RF / EP Mazánek 1/2

Výsledky a info o soutěži najdeme zde.
Fotky jsou tentokrát od Fiedlerů. Díky.
Bylo to parádní, mějte se fajne.

pozn. autora: „začínám vykládat“ je verš z Burácovy básně Můj život a nějak mi to zrovna prolétlo mozkem.
Carpe diem, já vím.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.