headline »

18.9.2023 – 6:21 | 63 zobrazení

Naše U11 doplněné dvěma U12 získávají zkušenosti v oblastní soutěži U13. Poslední kolo EBL se hraje v Liberci. Těšíme se především na zápas s Barons Wroclaw. Utkání s domácími Patriots pojmeme jako trénink obrany proti …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, B11, B13, B7, B8, B9, klepy, mládež, U15, U6, video, wayne's world

Sklené 2021: Orlické hory, Krkonoše a Vysočina

Vložil dne 11.2.2021 – 14:31Žádný komentář | 80 zobrazení

Soustředění ve Skleném vlastně nebylo. Ubytování, stejně jako mnoho dalších věcí (škola, sport, hospoda, volnost pohybu) je obyčejným lidem zakázáno. Ministr školství a tělovýchovy (čili ministr bez portfeje) a ministr zdravotnictví se shodli na tom, že bude pro děti nejlepší, když budou zavřené doma – bez kamarádů a bez odborně vedených sportovních aktivit. Vždyť se mohou celé dny bavit u počítačů, provozovat e-sport a žít virtuálně.

Protože si myslíme, že děti potřebují pohyb, že potřebují kamarády, jiné dospěláky než svoje vlastní rodiče, jsme rozhodli, že v rámci mantinelů dávno mrtvého PSA soustředění Sklené 2021 uděláme.

Soustředění ve Skleném je o hodně jiné než v předchozích letech. Tím, že se nemůžeme společně ubytovat, se komplikuje všechno. Každý den se budeme vracet na noc domů. Nemůžeme si vařit a jen těžko budeme hledat výdejní okénka u stopy. Takže svačiny na celý den bereme s sebou. Z dospěláků tak budou šerpové. Hofík, Ro a Lenka zůstanou doma.

Počty účastníků se mění co půl hodiny. Hofíka z toho jeblo a protože je kámoš, koupil mi v lékárně preventivně Harantol. (nebyl skoro potřeba) Sněhové podmínky na Vysočině nejsou dobré. Pepíno vymýšlí alternativní trasy. Všechno je last minute: kam, kolik a jak? Víme jen, že vyjíždíme každé ráno v 8:00. Všechno jsme nakonec zvládli….já myslím, že na jedničku.

PÁTEK
S Pepou mě baví svět
V pátek jedeme do Orlických hor na Šerlich. Vyšlápneme na Velkou Deštnou a zpět a pak na druhou stranu za Masarykovu chatu. V Polsku jezdí vlek. My se dost dobře vydovádíme na nedalekém kopečku.

sklene_2021_patek

Sklené 2021 | Na Šerlichu

Sklené 2021 | Na Šerlichu

SOBOTA
Jedeme na udržované tratě do Vrchlabí. Pepa to vybral naprosto skvěle. Je to paráda. Tratě jsou připraveny na klasiku i bruslení a v bufetu obsluhuje pohodová dvojka. Dáme si gulášovku. Speciálně pro nás přidají stoly abychom měli pohodlí. Obsluze areálu oplátkou za vstřícný přístup dáváme pardubický perník. Vstupné je dobrovolné, rádi jsme přispěli. Díky.

2014
Děti, neloudejte nebo vám ujedeme.

2021
Děcka, počkejte na mě!

Všichni jezdí moc dobře a baví je to. Asi až na Rychlíka.
Na dětech je vidět dobrá kondice.
Běžky jsou prostě skvělé.

NEDĚLE
Při plánovacích šůzích, jsme se všeobecně shodli na tom, že se v neděli nikam nepojede. Že děti budou chtít zůstat doma. A heleme se. Jede nás pět aut. Danka narychlo řeší svačiny.
Konečně jsme ve Skleném. To je Sibérie. Teploměr ukazuje prostředník a fouká jako … jako dost. Jen co vyndáme lyže a připravíme svačiny, Pepíno velí, že se jede na Fryšavu. Beru si jeden Harantol a vydáváme se na cestu. O pár kilometrů dál jsou podmínky o poznání lepší. Pod lesem nefouká a my si dáme poslední porci kilometrů.

sklene_2021_nedele

Sklené 2021 | Fryšava

Sklené 2021 | Fryšava

Fototo na WW rajčeti

sklene_2021_km2

Waynes na běžkách: Šimon F., Kůťa, Rychlík, Vojta F., Hožáci M&Á, Koláčkyně Anežka, Eliška a Terka, Korbič, Alexa, Kikin, Natálie a Terezie N., Denda a Áňa, Óňa a Eliška S., Eva & Ela

Realizační tým: Danka, Šakal, Lin, Pepíno, Ája, Tomáš N., Míra F., Wayne
Distanční kuchař: Hofík
Přítel na telefonu: Ro
Rodiče: Michal H., Bára a Luboš, Dáška, Adam V.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.