headline »

18.9.2023 – 6:21 | 63 zobrazení

Naše U11 doplněné dvěma U12 získávají zkušenosti v oblastní soutěži U13. Poslední kolo EBL se hraje v Liberci. Těšíme se především na zápas s Barons Wroclaw. Utkání s domácími Patriots pojmeme jako trénink obrany proti …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B13, klepy, mládež, wayne's world

Supercloumák

Vložil dne 23.9.2016 – 9:592 Komentáře(ů) | 264 zobrazení

Vítězství našich U13 v Chocni je kolosálním úspěchem, který již teď hýbe pardubickou radnicí. Ráno jsem přijal blahopřejné telefonáty hned několika čelních představitelů města a dvě nabídky na placené místo trenéra. A pak zazvonil budík a šlo se do práce.

Hrát v Chocni je pro nás vždycky velkým svátkem. Orlí hnízdo je krásný areál s jediným opravdovým baseballovým hřištěm v Pardubickém kraji. Nás čeká dohrávka odloženého utkání s Orlem domácím. Po víkendu v Liberci jsme docela rozehraní. Orlice mají jen jednu výhru (nad námi 20:19). Já vidím šance na vítězství tak fifty fifty.

fifty

Wayne’s World – Orlice Choceň 11:10
V první směně dělá starting pitcher Markus tři auty. Dvakrát hodí SO a po odpalu chyceném robinzonádou hází na jedna. Úvodní obranu jsme zvládli s nulou, což se později ukáže jako klíčové. Všechno ostatní co se odehrálo, byl oboustranný festival bébéček a pásbolů. Markuse po jednadvaceti nadhozech bolí bůček. V zoufalé snaze najít pičra co to hodí strajku, na kopci postupně rotuju Matěje, Áňu a Jardu. V poli máme dvě dobré příležitosti udělat aut, ale Áňa by dnes nechytla ani Pikaču.

Na pálce plní Jarda roli spolehlivého pálkaře. Při obou startech se dostane na metu odpálením míčku.

Do dohrávky utkání jdeme za nerozhodného stavu 10:10. Den D, hodina H, zápas Z, okamžik O. Beru si k sobě pálkaře a snažím se je vyhecovat. Konečně můžeme vyhrát. Stačí jeden doběh a je to naše. Teď to můžeme zlomit. Soustřeďte se, bojujte. Áňa to zazdí: Kdy bude otevřenej bufet?

Já jsem upad. Ještě, že tam byl Romále, ten mě zvedal.

Kutil BB, na dva nechycené nadhozy se posunul na třetí
Áňa SO
Kutil na nechycený nadhoz běží domů…Pojď, pojď, vříská dugout. Šlépej otisknutá na metě značí vítězství. To to trvalo. Co bude dál? Uvidíme. Já si dám doma určitě supercloumák.

supercloumak2

sestava a pálka
P/2B Málek 0/1, BB
1B/C Pecková 0/1, BB
C Havlíček J. 1/2
2B/P/SS Ipser M. 2xBB
CF Filip Jak. 2xBB
SS/P/1B Rambousková A. 0/1, BB
3B Šenkýř V. 0/1
LF Jerie 0/1
RF Fürst 0/1

Waynes: Markus, Zůza, Jára, Matěj, Kutil, Áňa, Vojta Šenkýř, Stella, Firďa
Realizační duo: Romále, wayne
Díky Dance a Renatě za odvoz.

2 Komentáře(ů) »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.