headline »

20.11.2023 – 11:06 | 189 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy

Tak trochu draci

Vložil dne 1.4.2015 – 4:31Jeden komentář | 468 zobrazení

WB

Co se na Horské Baseballové Klinice nakouslo a po mnoha telefonátech a emailech vyjednalo, dnes přichází k životu. O co jde?

Z původní žádosti především o pomoc v oblasti získávání zkušeností (občasné dojíždění trenéra/pitching kouče, možnost zapojení našich nejlepším úček na dračích soustředění a stáží pro naše trenéry) se zrodilo něco mnohem většího.

Draci již mají prakticky všechno a chtějí expandovat. Jednou z možností jak vyřešit hráčský přetlak, je vlastní farma. Z celkem pochopitelných důvodů se v hledáčku brněnského velkoklubu objevily týmy mimo Prahu a Moravu. Dalším důležitým aspektem byla také dobrá dopravní dostupnost. Není velkou náhodou, že dračí volba padla právě na nás.

Co se tedy bude dít?
Dračím záměrem je letošní postup farmy do ČML. Na poslední chvíli tedy přihlašujeme WW do EBL mužů. Naši soupisku doplní pro letošní sezónu především junioři Martin Kalábek, Filip Čapka a Lukáš Janíčeka na dobré cestě participace jednoho až dvou nadhazovačů (na brněnské poměry) za zenitem. Vzhledem k počtu našich hráčů se není třeba obávat, že by jsme si nezahráli. Na jednáních s novým trenérem Waynes mužů Janem Altrichtrem (zároveň trenér juniorů Draků) je dohodnuto, že kromě cíle postoupit, je také získávání zkušeností našich dřeváků.

Draci nám také pomohou s tréninky mládeže. Můžeme se jednou za tři týdny těšit na účast jednoho z brněnských trenérů. Přislíbena je také účast několika draků na letním soustředění.

Za klub věřím, že jsem udělal dobré rozhodnutí, které urychlí náš vývoj jak v kategorii dospělých tak u mládeže.

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.