headline »

18.3.2019 – 22:58 | Jeden komentář | 93 zobrazení

Do Trutnova odjíždíme v hojném počtu, takže máme dokonce dva týmy. No neke…! Když nebudeme hrát úplně blbě, mohli bychom si zajistit Indoorový titul už teď, no uvidíme. Do týmu opět zapojujeme Wayní děťátka Matěje …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » wayneblog

Teva

Vložil dne 28.6.2013 – 7:06Žádný komentář | 430 zobrazení

TevaJe už jen málo věcí, které ještě fungují. Buřty se nedělají z masa, jahodová marmeláda není z jahod, med a vajíčka nikdy neviděli včelu nebo slepici, čerstvé pečivo je zamrazené a opět rozmrazené. Zboží se vyrábí tak, aby přežilo záruku, do aut montují kurvítka, aby měly servisy ryto. A do toho všeho, jsem jako by z jiné planety, náhodou objevil sandále Teva. Ty první odešly do obuvnického ráje po deseti letech úporného nošení. Párkrát se se mnou koupaly i v moři. Strávili jsme spolu hodně času. Chybí mi. Naštěstí jsem zjistil, že výrobce stále existuje a dokonce je možné je zakoupit i u nás. Což se také stalo. Dobré zkušenosti mám s nákupem na www.hanibal.cz.

Další obchodní zkušenosti jsem pořídil v Electroworldu. “Kdepak máte SD karty?”, ptám se pikolíka. “Někde támhle”, ukazuje “prodavač” přes celou prodejnu, čímž pro něj celá záležitost končí. No nic, chyba jednotlivce. O několik měsíců později, jsem si z letáků, kterých nám mimochodem za jedno školní pololetí přišlo 36kg. Tedy do celé naší ulice 396 kg. Kolik to asi bylo do naší obce? 1000 obyvatel děleno třema (průměrný počet osob v domácnosti) = 333 baráků krát 36 kg za půl roku = 11988 kg za půl roku. Za rok to tedy odhadem dělá 24 tun!

Zpět k mikrovlnce. V regále jsem tu svoji letákonou mikrovlnu Whirpool našel hned. Byla vyprezentovaná, že se nedala přehlédnout. Pod regálem byly krabice s mikrovlnkami Whirpool, tak jednu beru jedu ke kase.
“1599” povídá prodavačka.
????? Jak to, má stát 1299??
“Ta vystavená je poslední, nezmete si tuhle?”

No nevezmu a sem už nejdu. Zkoušejte si tyhle vaše marketingové triky (svinstva) na někoho jiného. Nebo ještě lépe na nikoho.
Ztratili jste zákazníka. Navždycky. Když se naseru, tak to stojí za to.

A zase na začátek.
Je fajn, že ještě někdo vyrábí boty, co něco vydrží. Je fajn, kupovat tam, kde mají o zákazníka zájem. Venku je kosa, ale dneska půjdu v sandálech.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.