headline »

15.5.2024 – 21:10 | 35 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, B8, Baseball muži, klepy, mládež, wayne's world

Třeba na sever

Vložil dne 5.3.2014 – 11:055 Komentáře(ů) | 1 600 zobrazení

Svítkovský WW baseball vyrazí v sobotu 5. 4.2014 na svůj první letošní trip přímo do svého rodiště – do Trutnova na Red field. A nebude to jen tak ledajaké šolíchání. Na přátelská utkání jedou všechny kategorie (U8, U10 i U99). Mládežníci odehrají čtyři přípravná utkání. U99 (muži – Blaničtí rytíři) pokud se sejdou v reprezentativním počtu, mají na programu úvodní utkání Východočeské baseballové ligy (případně si střihnem přátelák).

wayne | Rytíři Trutnov - Eagles Praha

wayne | Rytíři Trutnov – Eagles Praha

Pamětníci tvrdí, že VČ baseballová liga se bude hrát snad po pětadvaceti letech (nebo tak nějak). Poslední ročník údajně vyhrál Trutnov, takže prakticky se střetneme s obhájci titulu. Zajímavou otázkou je, kolik tehdejších mistrů je ještě ve stavu dojít na hřiště a podívat se na svoje nástupce.

program
10:30 Rytiři – Waynes (U8)
11:10 Rytíři – Waynes (U10)
11:50 Waynes – Rytíři (U8)
11:55 Rytíři – Waynes (rodiče)
12:30 Waynes – Rytíři (U10)
13:30 Rytíři – Waynes (U99)

Doufám, že se mi do programu podaří zařadit i slowpitch rodičů 😀
Zatím to vypadá dobře. Slowpitchové utkání rodičů s podtitulem Za pět minut dvanáct začně v 11:55 na druhém hřišti. Takže cvičky s sebou. Rukavice a pálky vám půjčím.

Každopádně těšíme!
K Rytířům vždycky těšíme!

rtr_ww

5 Komentáře(ů) »

 • Ramon von Klemper napsal:

  já si na to pamatuju – finalový turnaj se hrál na trutnovském fotbalovém hřišti (hned vedle zimního stadionu) – dříve škvára se změnila na umělou travičku, kde mimojiné hrají americký fotbálek naši kamajadi Rangers

 • wayne napsal:

  Já jsem viděl trutnovskou kroniku snad z roku 1985. Psaný krasopisem. Nádhera.

 • wayne napsal:

  Trenére, doufám že mě nemáš v základu. Jednak je blbost vytahovat všecky trumfy v prvním mači (mysli na překvapivé taktiky do play off). Pak by jsme taky neměli překročit hmotnostní limit hřiště a v neposlední řadě bych pokazil i věkový průměr týmu. A na to mysli především trenére! Jak se ti asi bude psát reportáž: …tým začínajích baseballistů s věkovým průměrem 39,6 let…

  • Bary napsal:

   Doufas marne….mam Te v zakladu :-) Nicmene muzu to vykoumat tak, ze budeme hrat v osmi, mezitim si das dve kolecka kolem hriste na rozbehani a az se v 7my smene dovydejchas, doplnis kadr. Hmotnostni limit by tim padem odolal (bez plic budes lehci) a s vekem si hlavu nelam. Cili jak rika Hanka: “Neslap nelamej, neco teprv ve mne klicit zacina”, nicmene pocit nejistoty, ze bys nehral, to neni pane :)

   • wayne napsal:

    No nevím nevím. Byl bych nerad, aby mě tamní diváci vypískali. To víš, přeci jenom jsem vloni udělal první rytířskej bod doma – čili celebrita – potom přestup do WW. Jak se asi hraje Jágrovi v Pittsburghu?

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.