headline »

20.11.2023 – 11:06 | 238 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, B8, Baseball muži, klepy, mládež, wayne's world

Třeba na sever

Vložil dne 5.3.2014 – 11:055 Komentáře(ů) | 1 543 zobrazení

Svítkovský WW baseball vyrazí v sobotu 5. 4.2014 na svůj první letošní trip přímo do svého rodiště – do Trutnova na Red field. A nebude to jen tak ledajaké šolíchání. Na přátelská utkání jedou všechny kategorie (U8, U10 i U99). Mládežníci odehrají čtyři přípravná utkání. U99 (muži – Blaničtí rytíři) pokud se sejdou v reprezentativním počtu, mají na programu úvodní utkání Východočeské baseballové ligy (případně si střihnem přátelák).

wayne | Rytíři Trutnov - Eagles Praha

wayne | Rytíři Trutnov – Eagles Praha

Pamětníci tvrdí, že VČ baseballová liga se bude hrát snad po pětadvaceti letech (nebo tak nějak). Poslední ročník údajně vyhrál Trutnov, takže prakticky se střetneme s obhájci titulu. Zajímavou otázkou je, kolik tehdejších mistrů je ještě ve stavu dojít na hřiště a podívat se na svoje nástupce.

program
10:30 Rytiři – Waynes (U8)
11:10 Rytíři – Waynes (U10)
11:50 Waynes – Rytíři (U8)
11:55 Rytíři – Waynes (rodiče)
12:30 Waynes – Rytíři (U10)
13:30 Rytíři – Waynes (U99)

Doufám, že se mi do programu podaří zařadit i slowpitch rodičů 😀
Zatím to vypadá dobře. Slowpitchové utkání rodičů s podtitulem Za pět minut dvanáct začně v 11:55 na druhém hřišti. Takže cvičky s sebou. Rukavice a pálky vám půjčím.

Každopádně těšíme!
K Rytířům vždycky těšíme!

rtr_ww

5 Komentáře(ů) »

 • Ramon von Klemper napsal:

  já si na to pamatuju – finalový turnaj se hrál na trutnovském fotbalovém hřišti (hned vedle zimního stadionu) – dříve škvára se změnila na umělou travičku, kde mimojiné hrají americký fotbálek naši kamajadi Rangers

 • wayne napsal:

  Já jsem viděl trutnovskou kroniku snad z roku 1985. Psaný krasopisem. Nádhera.

 • wayne napsal:

  Trenére, doufám že mě nemáš v základu. Jednak je blbost vytahovat všecky trumfy v prvním mači (mysli na překvapivé taktiky do play off). Pak by jsme taky neměli překročit hmotnostní limit hřiště a v neposlední řadě bych pokazil i věkový průměr týmu. A na to mysli především trenére! Jak se ti asi bude psát reportáž: …tým začínajích baseballistů s věkovým průměrem 39,6 let…

  • Bary napsal:

   Doufas marne….mam Te v zakladu :-) Nicmene muzu to vykoumat tak, ze budeme hrat v osmi, mezitim si das dve kolecka kolem hriste na rozbehani a az se v 7my smene dovydejchas, doplnis kadr. Hmotnostni limit by tim padem odolal (bez plic budes lehci) a s vekem si hlavu nelam. Cili jak rika Hanka: “Neslap nelamej, neco teprv ve mne klicit zacina”, nicmene pocit nejistoty, ze bys nehral, to neni pane :)

   • wayne napsal:

    No nevím nevím. Byl bych nerad, aby mě tamní diváci vypískali. To víš, přeci jenom jsem vloni udělal první rytířskej bod doma – čili celebrita – potom přestup do WW. Jak se asi hraje Jágrovi v Pittsburghu?

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.