headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » ostatní sporty

Už jen Super Bowl

Vložil dne 30.1.2015 – 10:10Jeden komentář | 426 zobrazení

yeahUž nám ty noční šichty pomalu končí. NFL má na programu poslední utkání – Super Bowl. V něm uvidíme New England Patriots a „moje“ Seattle Seahawks. Ti byli v konferenčním finále na pokraji vyřazení (ooo, já malověrný). Utkání s Packer budiž nám ponaučením. V čem?

Loňský vítěz NFL Seahawks začali utkání naprosto tragicky a brzy prohrávali 0:16. QB Willson neměl snad ani jednu zkompletovanou přihrávku a intercetions házel jak na běžícím páse. Ani ostatní nehráli dobře a zbytečnými fauly se posouvali neustále k vlastní endzóně.

Naprostá tragedie. Skoro by se dalo říct, že by měli Seahawks pantovat už při prvním downu, protože šiška jim evidentně k ničemu nebyla.

A pak to příšlo. Pete Carrol zase vyháhl parádu převelikou a Seahawks fake field golem na čtvrtý down zaznamenali TD a nadechli se k obratu.

Teď hrají mizerně Packers. Nechytají onside kick a na balon jde otět Seatlle. Touchdown a jestě potvrzení za dva body (konverze).

Packers si vynutí prodloužení field golem, ale Seattle už míč z ruky nepůjčí a touchdownem končí zápas a potupují do Super Bowlu.

Ponaučení
Hrát jak z prdele můžou i profíci s platem v řádu milionu dolarů ročně. Tak proč by naše děti měli být jiné? Počítej s tím, že to budou kazit.

Hráči Seahawks se i v těch nejtěžších povzbuzovali. S flintou v žitě se z obklíčení neprostřílíš. Věř!

Je jedno, kolik je na stadionu diváků. Nejdůležitější divák jsi ty sám.

Konec je, až když je konec. Dokud to rozhodčí neodtroubí, pořád se dá bojovat. Ne vždy se podaří zvítězit, ale soupeřův respekt můžeš vyhrát vždycky.

Jeden komentář »

  • wayne napsal:

    Seahawks byli 1 yard od vítězství v Super Bowlu. To jak to pokonili, nemá obdoby. Tři pokusy na překonání necelého metru, které by s pravděpodobností, že zítra půjdu do kolbenky, uběhl Lynch se svázanejma nohama končí přihrávkou soupeři. Naprostá tragédie (pro nás fandy Seahawks). Je to asi jako kdyby měl Messi tři pokusy na kopnutí penatly a stačil by jeden gól k titulu mistra světa. Messy ale míč zakopne do pekla a vy ten zápas prohrajete kontumačně, protože nemáte kulatej nesmysl. V Super Bowlu je to nesmysl šišatej a kaučovi patří utnout hlavu.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.