headline »

26.3.2023 – 8:42 | 81 zobrazení

Na první letošní brigádě se udělal velký kus práce. Holky rozhrnuly antuku a makadan v infieldu a na warnink tracku a zahájily bitvu s plevelem. Kluci se dali do betonování obrubníků u back stopů. Práce …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Včera neděle byla

Vložil dne 30.7.2018 – 9:22Žádný komentář | 277 zobrazení

Po dlouhé cestě a víkendové aklimatizaci přichází den D. Den prvních zápasů na CSESC. Dnes nás v pravé poledne čekají belgičtí Mortsel Skywalkers a večer po zahajovacím ceremoniálu domácí Delfini Riccione. Průběžný stav (play by play) můžete sledovat na stánkách ESF: http://competition.europeansoftball.org/2018/riccione/schedule.php.

Na WW facebooku máme v plánu živé přenosy ze zápasů. Streamy budete moct sledovat zde: https://www.facebook.com/waynespardubice/

Včera neděle byla
Nedělní dopoledne bylo věnováno tréninku. Z plánované hodiny a půl byly hodiny dvě. Všichni jsou natěšení na hru. Je tady docela teplo, ale to dle našich informací je doma taky.

Pasát fouká vlídný
HR plot na hřišti B (softballák) je vysoký 8m, ale zase není moc daleko a navíc od moře fouká k plotu. Tréninkově to za plot vyndali Kubajs, Pepíno, JPC, Lukes, Ted a wayne. Dnes ale hrajeme na hřišti A (baseballlák) a tam fouká obráceně. MJ.

V neděli odpolko většina výpravy jela k moři. Voda je jak kafe, písek horký ale stálo to za to. Nejvíce si to samozřejmě užily děti.

AkWWabely

AkWWabely

Kemp mám skýtá veškeré potřebné pohodlí a je tu stín a klid. Bydlíme v mobilhousech mezi borovicemi. Je zde bazén, grily i pračka. Babet to moooc dobře zařídila. Díky.

Oheň bude svítit…
Večer se grilovalo klasickým způsobem. Vedle nás grilovala partička domorodců a byla to nevídaná podívaná. Do grilu naházeli všechno uhlí co měli, polili to nějakým firebudičem, vytáhli prodlužovačku a začali to fénovat. Když to vypadalo, že mají připraveno, vylili do toho zbytek z lahve s hořlavinou. Plameny šlehaly komínem do větví borovic. Udělali si 4 stejky a zbytek masa (asi tak 3kg) hodili do popelnice. Inu jiný kraj jiný mrav. U nás na šůzi by se to zhodnotilo slovem: kreténi.
Ahoj Hofíku.

Kemp se pomalu probouzí a my se budeme zvolna chystat na první zápasy.

Arrivederci

italie_2018_02

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.