headline »

20.11.2023 – 11:06 | 238 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Včera neděle byla

Vložil dne 30.7.2018 – 9:22Žádný komentář | 280 zobrazení

Po dlouhé cestě a víkendové aklimatizaci přichází den D. Den prvních zápasů na CSESC. Dnes nás v pravé poledne čekají belgičtí Mortsel Skywalkers a večer po zahajovacím ceremoniálu domácí Delfini Riccione. Průběžný stav (play by play) můžete sledovat na stánkách ESF: http://competition.europeansoftball.org/2018/riccione/schedule.php.

Na WW facebooku máme v plánu živé přenosy ze zápasů. Streamy budete moct sledovat zde: https://www.facebook.com/waynespardubice/

Včera neděle byla
Nedělní dopoledne bylo věnováno tréninku. Z plánované hodiny a půl byly hodiny dvě. Všichni jsou natěšení na hru. Je tady docela teplo, ale to dle našich informací je doma taky.

Pasát fouká vlídný
HR plot na hřišti B (softballák) je vysoký 8m, ale zase není moc daleko a navíc od moře fouká k plotu. Tréninkově to za plot vyndali Kubajs, Pepíno, JPC, Lukes, Ted a wayne. Dnes ale hrajeme na hřišti A (baseballlák) a tam fouká obráceně. MJ.

V neděli odpolko většina výpravy jela k moři. Voda je jak kafe, písek horký ale stálo to za to. Nejvíce si to samozřejmě užily děti.

AkWWabely

AkWWabely

Kemp mám skýtá veškeré potřebné pohodlí a je tu stín a klid. Bydlíme v mobilhousech mezi borovicemi. Je zde bazén, grily i pračka. Babet to moooc dobře zařídila. Díky.

Oheň bude svítit…
Večer se grilovalo klasickým způsobem. Vedle nás grilovala partička domorodců a byla to nevídaná podívaná. Do grilu naházeli všechno uhlí co měli, polili to nějakým firebudičem, vytáhli prodlužovačku a začali to fénovat. Když to vypadalo, že mají připraveno, vylili do toho zbytek z lahve s hořlavinou. Plameny šlehaly komínem do větví borovic. Udělali si 4 stejky a zbytek masa (asi tak 3kg) hodili do popelnice. Inu jiný kraj jiný mrav. U nás na šůzi by se to zhodnotilo slovem: kreténi.
Ahoj Hofíku.

Kemp se pomalu probouzí a my se budeme zvolna chystat na první zápasy.

Arrivederci

italie_2018_02

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.