headline »

2.10.2022 – 18:12 | 49 zobrazení

Čtvrtý a poslední turnaj základní části ligy žákyň jsme odehráli na domácím hřišti Na Pašti. Byl to i historicky první softbalový turnaj na našem novém hřišti. A i přes nepřízeň počasí jsme zvládli odehrát všechny …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

Z(a)tracené bednění

Vložil dne 25.8.2014 – 10:20Žádný komentář | 508 zobrazení
Waynes' field | 24.8.2014 | foto Matěj

Waynes’ field | 24.8.2014 | foto Matěj

Výstavba Waynes‘ fieldu úspěšně pokračuje. Momentálně jsou na pořadu dne dugouty (čili střídačky), přesněji řečeno přilehlé skládky. Po vyměření víceméně (tolik vysmívanou) provázkovou metodou s přesností na centimetry, přijel bagr a vykoupal ďoury s přesností na decimetry.

Po spočítání kubickým metrů takto vzniklého vzduchu bylo jasné, že beton v kolečku neumícháme a nevleze se to ani na vlek. Objednal jsem tedy obří míchačku. Ta přijela, špíchla do ďour (na svoje poměry) flusanec šedé směsi a než stačila odjet, zvádnul si šofér tím mnohatunovým hovadem přejet mobil. Telefonu se jako zázrakem nic nestalo a my jsme se mohli „těšit“ na večer kladení ztraceného bednění.

Teoreticky vybaven shlédnutím dokumentu o stavbě Hooverovy přehrady si říkám, že tohle bude brnkačka. Zas tak úplně to sranda nebyla. Ještě že se velení ujal Honza Filip. 3D tetris jsme po pěti hodinách úspěšně zvládli. Základ dalšího svavění je dobrý základ a ten máme.

Co dál?
Dál se bude postupovat v několika dílčích projektech dle možností lidí i techniky.
Back stop – v úterý 26.8. by měla na hřiště přijet plošina a na kontrukci dáme pletivo.
Dug outy – jen co beton trochu vytvrdne (cca týden) můžeme zdít. Na to bude třeba odborníka. Cihly máme koupené. Dále se bude pokračovat stavbou konstrukce z trámů. Ty se nejdříve musí ohoblovat a natřít. První hobling prověhne v pondělí 25.8.2014.

Kdo má chuť se nějak zapojit, je vítán…bereme všema deseti. Stačí se ozvat.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.