headline »

18.9.2023 – 6:21 | 72 zobrazení

Naše U11 doplněné dvěma U12 získávají zkušenosti v oblastní soutěži U13. Poslední kolo EBL se hraje v Liberci. Těšíme se především na zápas s Barons Wroclaw. Utkání s domácími Patriots pojmeme jako trénink obrany proti …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, výlety a cestování, wayne's world

Zimní soustředění

Vložil dne 12.11.2013 – 20:11Jeden komentář | 668 zobrazení
Tady se budeme soustředit.

Tady se budeme soustředit.

Na pokraji smrti mrazem, na pokraji smrti hladem, na pokraji smrti vysílením, ale stálo to za to! A tak si v únoru dáme repete. Vzhledem k rostoucímu počtu nemluvňat jsme se rozhodli pro vyšší standard – chalupu, kde nemrzne. Vyznavač zimního raftingu a běžek (chlápek co vám bude celý výlet ujíždět s poslední termoskou teplého čaje) Pepíno, nakonec za destinaci vybral Žďárské Vrchy, přesněji obec Blatiny.

Termín: 13.-16.2.2014

Zimní soustředění bude jako vloni ve znamení zimních sportů a stolních her. Zájemci o klasiku či bruslení mohou následovat Pepína bílou stopou. Ostatní mají volnou zábavu. Akce je vhodná pro jednotlivce, páry,  ale celé rodiny.

Chalupa (info zde) pojme až 15 osobností. Zatím jede 10 dospěláků a 5 dětí. Další zájemci z řad T-ballistů, slowpitche nebo baseballu se mohou ozvat waynovi.

Postava na zimní soustředění: Pepíno, Ája, Eliška, Anežka, Terezka, wayne, Lin, Áňa, Denis, Jirka, Marťa, Meggy, Jitka, Romále, Matěj.

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.