Letošní ročník ČBP U13 byl nový tím, že namísto dvou skupin Čechy a Morava se díky přetlaku kvality na Moravě rozhodlo, že se sice budou hrát dva poháry na dvou místech, ale týmy budou namíchané.



Na druhém turnaji jsme měli na hřišti Kotlářky týmy z Berouna, Kladna a domácí tým.
V sobotu jsme ve vyrovnaném zápase prohráli s Berounem 4:5, v dalším zápase s domácími jsme vyhráli 11:4 a v posledním zápase s Kladnem jsme prohráli 3:9.. Ve všech zápasech jsme hodně střídali naši sestavu a holky hrály pěkný softball.
Spaní jsme měli domluvené na hřišti a tak jsme po zápasech vyrazili do noční Prahy na večeři.
Udělali jsme si fotku se Spejblem a Hurvínkem.

V neděli jsme začínali zápasem s Berounem a z naše hra byla trochu unavená. Bohužel z toho byla prohra 2:9.
V závěrečném zápase o umístění jsme porazili domácí Kotlářku 7:1.
