Letošní ročník ČBP U13 byl nový tím, že namísto dvou skupin Čechy a Morava se díky přetlaku kvality na Moravě rozhodlo, že se sice budou hrát dva poháry na dvou místech, ale týmy budou namíchané.

Nový rok začínáme jako vždy včerejšími jednohubkami.
Na Sivlestra trochu chumelilo a tak Novoroční pálenice byla v bílém hávu. První odpaly padaly do sněhu, z termosek voněl svařák, čaj a káva. K zakousnutí bylo cukroví mnoha druhů a vynikající jednohubky. Milí parťáci, ať rok 2026 stojí za to!