Home » Nábor

Nábor

Chceš si zkusit slowpitch? Chceš si zahrát zápas a nebo si třeba jen zkusit odpálit? Chceš jen informace nebo se k nám chceš přidat? Už máš občanku? Jsi kluk nebo holka? No tak Sláva Hosana!

Když je teplo, trénujeme jednou týdně na hřišti ve Svítkově, hrajeme přáteláky a jezdíme na turnaje.  Zimě hrajeme indoor ligu. Večírky děláme průběžně. Zde je kontaktní formulář a napiš nám. Rádi tě poznáme.

Co to obnáší?
Na tréninku přivítáme každého, kdo si to chce třeba jen zkusit. Pálku a rukavici ti půjčíme a základy ti vysvětlíme. Nic na tom není, zvládne to opravdu každý. Neodmítneme ovšem ani zkušenější borce.

Co za to?
Nic. Za tréninky se nic neplatí. Když se ti to bude líbit, tak si koupíš vlastní rukavici (dá se koupit do 1500 Kč). Pálku ti vždycky půjčíme. Nemusíš být členem klubu, stačí když budeš mít chuť hrát. Náklady na zápasy (cesta, startovné, ubytování, jídlo) si hradí každý sám. Když se hraje doma, tak je to vlastně zadarmo, celý víkend na turnaji tě přijde tak na tisícovku.

Slowpitch hrají holky i kluci společně a tak i přes všechen ten sportovní zápal je na prvním místě pohoda a přátelství.

Těšíme na tebe.

Za Wayne’s World

wayne

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.