headline »

20.11.2023 – 11:06 | 189 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Umí prase plivat?

Vložil dne 14.3.2017 – 20:38Žádný komentář | 201 zobrazení

Na pátém zimním soustředění slowpitche nám chyběly dvě věci: sníh a brňáci. Příští rok to se sněhem asi lepší nebude, brňáků by ale mohlo být více než kdy jindy. Uvidíme. Těšíme.

Program soustředění byl podobný těm předchozím. Od čtvrtka probíhal turnaj v ping pongu. Odehrálo se celkem 54 soutěžních utkání a mnoho přáteláků. Vítězem turnaje bez ztráty setu je Karel.

Vítězové
2017 – Karel
2016 – Pepíno
2015 – Romále
2014 – Pepíno

PINEC2017

Kdo zrovna nehrál pinčes, mastil nějakou společenskou hru (kostky, filmy, vlajky a sousta dalších). Děti, včetně těch nejmenších se už bavily sami. Mario se ujal topení.

Ve čtvrtek jsme vyzkoušeli novou hru. Romále jí dal jméno T-golf. Cílem hry je na co nejmenší počet odpalů dostat míček na předem určené místo. Odpaluje se ze stativu, chlapi pálí softballový míč “12, holky a začátečníci “11 a děti baseballovou “9. Je to prima zábava (placatku s sebou), nejlepší bylo zdolávání remízků.

Blatiny 2017 | T-golf | Ája

Blatiny 2017 | T-golf | Ája

V pátek bylo venku hnusně a tak jsme dopoledne vyrazili do bazénu do Nového Města na Moravě. Odpolko se nám nikam nechtělo, tak se hrály hry a pinčes. Dorazil zDEnda, právě v den svých šestapadesátých narozenin. Večer měly být přednášky. Wayne na poslední chvíli změnil téma z Lepším polařem již včera na Jak založit sportovní klub. Přednáška se nakonec nekonala, nějak na to nebyla ta správná nálada.

V sobotu konečně došlo na vycházku za zvířaty na nedalekou farmu a hrál se i T-golf. Všechny tři hry vyhrál Wayne. Odpoledne se šlo ke Kolouškovi. Vzali jsme to kolem Dráteníčků, vykonali pamětní fototo a honem ke Kolouškovi na koblížky. Místo koblížků měli tvarohovou buchtu a hruškový koláč.
http://ukolouska.cz

Blatiny 2017 | Waynes

Blatiny 2017 | Waynes

Waynes: Wayne, Denda, Romále, Lenka, Eliška, Terezka, Ája, Áňa, Lin, Karel, Pavel, Mario, Mario, Mona, Anežka, Pepíno; chybí zDEnda

Neděle již byla ve znamení balení o odjezdů. Tentokrát jsme všichni odjížděli již před obědem. Móně bylo blbě, měla hlavu jak pytel od banánů a způsobily to příušnice. Přejeme brzké uzdravení.

S panem domácím jsme si domluvili termín na 2018 a 2019. Oboje jsou pardubické jarňáky.
14.-18.3.2018
4.-10.2.2019

Blatiny 2017 – program

čtvrtek
průzkumná výprava ke Kolouškovi (27, 67, 99)
T-golf

pátek
bazén v NMNM
zDEnda oslavil 56

sobota
procházka za zvířaty
T-golf
vycházka ke Kolouškovi na hruškovou buchtu a drátovánek

neděle
odjezd

fototo od Koláčků na WW rajčeti

Blatiny 2017 | T-golf | Anežka

Blatiny 2017 | T-golf | Anežka

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.