headline »

1.4.2024 – 8:38 | 56 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Umí prase plivat?

Vložil dne 14.3.2017 – 20:38Žádný komentář | 203 zobrazení

Na pátém zimním soustředění slowpitche nám chyběly dvě věci: sníh a brňáci. Příští rok to se sněhem asi lepší nebude, brňáků by ale mohlo být více než kdy jindy. Uvidíme. Těšíme.

Program soustředění byl podobný těm předchozím. Od čtvrtka probíhal turnaj v ping pongu. Odehrálo se celkem 54 soutěžních utkání a mnoho přáteláků. Vítězem turnaje bez ztráty setu je Karel.

Vítězové
2017 – Karel
2016 – Pepíno
2015 – Romále
2014 – Pepíno

PINEC2017

Kdo zrovna nehrál pinčes, mastil nějakou společenskou hru (kostky, filmy, vlajky a sousta dalších). Děti, včetně těch nejmenších se už bavily sami. Mario se ujal topení.

Ve čtvrtek jsme vyzkoušeli novou hru. Romále jí dal jméno T-golf. Cílem hry je na co nejmenší počet odpalů dostat míček na předem určené místo. Odpaluje se ze stativu, chlapi pálí softballový míč “12, holky a začátečníci “11 a děti baseballovou “9. Je to prima zábava (placatku s sebou), nejlepší bylo zdolávání remízků.

Blatiny 2017 | T-golf | Ája

Blatiny 2017 | T-golf | Ája

V pátek bylo venku hnusně a tak jsme dopoledne vyrazili do bazénu do Nového Města na Moravě. Odpolko se nám nikam nechtělo, tak se hrály hry a pinčes. Dorazil zDEnda, právě v den svých šestapadesátých narozenin. Večer měly být přednášky. Wayne na poslední chvíli změnil téma z Lepším polařem již včera na Jak založit sportovní klub. Přednáška se nakonec nekonala, nějak na to nebyla ta správná nálada.

V sobotu konečně došlo na vycházku za zvířaty na nedalekou farmu a hrál se i T-golf. Všechny tři hry vyhrál Wayne. Odpoledne se šlo ke Kolouškovi. Vzali jsme to kolem Dráteníčků, vykonali pamětní fototo a honem ke Kolouškovi na koblížky. Místo koblížků měli tvarohovou buchtu a hruškový koláč.
http://ukolouska.cz

Blatiny 2017 | Waynes

Blatiny 2017 | Waynes

Waynes: Wayne, Denda, Romále, Lenka, Eliška, Terezka, Ája, Áňa, Lin, Karel, Pavel, Mario, Mario, Mona, Anežka, Pepíno; chybí zDEnda

Neděle již byla ve znamení balení o odjezdů. Tentokrát jsme všichni odjížděli již před obědem. Móně bylo blbě, měla hlavu jak pytel od banánů a způsobily to příušnice. Přejeme brzké uzdravení.

S panem domácím jsme si domluvili termín na 2018 a 2019. Oboje jsou pardubické jarňáky.
14.-18.3.2018
4.-10.2.2019

Blatiny 2017 – program

čtvrtek
průzkumná výprava ke Kolouškovi (27, 67, 99)
T-golf

pátek
bazén v NMNM
zDEnda oslavil 56

sobota
procházka za zvířaty
T-golf
vycházka ke Kolouškovi na hruškovou buchtu a drátovánek

neděle
odjezd

fototo od Koláčků na WW rajčeti

Blatiny 2017 | T-golf | Anežka

Blatiny 2017 | T-golf | Anežka

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.