headline »

18.2.2024 – 19:36 | 66 zobrazení

Pokovidové ročníky Polyxeny (2022-2024) se hrají ve formátu 3 waynovské týmy 2x každý s každým. Bereme s sebou vlastní děti, které byly v době prvního ročníku PLX batolata a nebo na houbách. Je prima sledovat, …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

A není to náhodou práce? To je jen šolíchání…

Vložil dne 3.4.2014 – 11:47Jeden komentář | 870 zobrazení

business-manTřeba by jsi chtěl/a pracovat pro Wayne’s World. Třeba chceš získat nové zkušenosti. Třeba tě baví zařizování, organizování nebo práce s kolektivem. Třeba se nebojíš zodpovědnosti. Třeba chceš něco dokázat. Třeba chceš pomoci klubu v jeho dalším rozvoji. A třeba taky ne :-)

Wayne’s World hledá zodpovědné a nadšené lidi na tyto pozice:

Trip manager Softball World Series 2014
Zajišťuje především ubytování, dopravu a jednání s pořadateli na Softball World Series 2014 v Londýně. Angličtina slovem i písmem je nezbytná. Kdo by si rád vyzkoušel svoje organizační schopnosti v cizojazyčném prostředí, má jedinečnou příležitost. Vhodné pro účastníky SWS 2014.

Trip manager pro turnaj v Drážďanech 2014
Zajišťuje především ubytování, dopravu a jednání s pořadateli na turnaji v Drážďanech. Němčina nebo angličtina slovem i písmem je nezbytná. Kdo by si rád vyzkoušel svoje organizační schopnosti v cizojazyčném prostředí, má jedinečnou příležitost. Vhodné pro méně zkušené organizátory, kteří jsou zároveň účastníky turnaje.

Trip manager pro slowpitch team
Zajišťuje dopravu, ubytování, platby startovného a vše potřebné kolem účasti WW v České slowpitchové lize. Český jazyk slovem i písmem je podmínkou. Vhodné pro organizátorské zelenáče, kteří chtějí získat první zkušenosti.

Grant manager (pozice obsazena)
Zajišťuje zpracování žádostí o granty a dotace. Aktivně hledá nové možnosti čerpání dotací. Grant manager rád hledá na internetu, je pečlivý a nevadí mu papírování.

Nákupčí
Zajišťuje poptávky a komunikaci s dodavateli oblečení a sportovního vybavení. Eviduje poptávky členů klubu a zajišťuje nákup zboží a následnou předávku. Nákupčí by měl být především pečlivý. Vítán je anglický jazyk pro nákupy v zahraničí, ale není to podmínkou.

Head coach týmu žen
Je zodpovědný za vznik a chod ženského seniorského týmu pro VČ ligu fastpitch od sezóny 2015. Head coach má trenérské nebo hráčské zkušenosti se softballem a nebojí se ženského kolektivu. Má smysl pro fair play, je empatický. Head coach vede tréninky a účastní se utkání svého týmu. Práce hlavního treréra je dlouhodobá, musí ho bavit a naplňovat. Hlavní trenér je také zodpovědný za sestavení realizačního týmu.

Head coach týmu U10 nebo U12
Je zodpovědný za chod týmu U10 (coach pitch) nebo U12 (baseball) pro sezónu 2015. Head coach má trenérské nebo hráčské zkušenosti s baseballem nebo softballem, má chuť se dále vzdělávat a nebojí se (před)pubertálního kolektivu. Má smysl pro fair play, je empatický. Head coach vede tréninky a účastní se utkání svého týmu. Práce hlavního trenéra je dlouhodobá, musí ho bavit a naplňovat. Hlavní trenér je také zodpovědný za sestavení realizačního týmu.

Grafik
Umí pracovat s grafickými programy, má vkus a nebojí se piplaček dle waynových zadání. Předpokládá se prezentace dosud realizovaných grafických návrhů.

Jestli máš chuť se do něčeho pustit, volej nebo piš waynovi nebo použij kontaktní formulář.

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.