headline »

15.5.2024 – 21:10 | 35 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, S13, wayne's world

Liga žákyň – Havlíčkův Brod

Vložil dne 1.9.2023 – 19:09Jeden komentář | 117 zobrazení

Žákyně zahájily druhou polovinu sezóny turnajem v Havlíčkově Brodě. Tým nebyl v nejsilnější sestavě. Dost hráček ještě trávil čas na prázdninách. Posílili nás tedy Zdeněk M. a Denis R. Cíl do turnaje byl zahrát si pět zápasů (nebýt poslední) a pokusit se hrát finále.

autor: Pepíno

Spectrum Praha – Waynes Pardubice 4:5
V prvním zápase bylo vidět že oba týmy nejsou rozehrané. Obrany fungovaly bez větších zaváhání. Po čtyřech směnách byl stav vyrovnaný 1:1. V poslední směně dostala metu zdarma Dorotka (HB). Nina i Adéla byly strike out. Pak ale přišli odpaly Anežky, Alexky a Žáni a bylo to 1:5. V napínavé dohrávce jsme výhru těsně ubránili.

Sokol Hluboká – Waynes Pardubice 3:10
Tento zápas jsme od začátku jasně vedli. V útoku Nina odpálila dva třímetové odpaly. Na nadhozu se na jednu směnu objevila Eliška Strouhalová a nedovolila ani jeden odpal.
Po prvním dnu máme 2:0. Cíl nebýt poslední byl splněn.

Druhý den ráno bylo první hřiště pod vodou. Celý den se hrálo za dešťových přeháněk na druhém hřišti s umělým povrchem.

Waynes Pardubice – Storms Řepy 8:0
Většinu zápasu se Storms jsme odehráli v útoku. Vyzkoušeli jsme si nové herní varianty. Na nadhozu Nina M. dovolila pouze jeden odpal.

Waynes Pardubice – Hroši Havlíčkův Brod 6:4
Na nadhozu začínala Adéla a v první směně dává 3x SO. Na pálce jsme HB dali šest bodů. Vypadalo to na jasnou výhru. V dalších směnách jsme již ale nepřidali ani jeden doběh. Hroši si v třetí směně připsali čtyři body. Naštěstí to bylo z jejich strany vše.

Liga žákyň v Havlíčkově Brodě

Liga žákyň v Havlíčkově Brodě

V základní skupině jsme vyhráli všechny zápasy. Tím jsme splnili i druhý úkol probojovat se do finále. Do finále postoupil jako druhý tým Spectra.

Waynes Pardubice – Spectrum Praha 6:5
V prvních dvou směnách finále začíná za nás házet Nina M. Dovolila jeden doběh. Nám se na pálce daří a po třech směnách vedeme 5:2. Ve čtvrté směně nám soupeř dal tři doběhy bez outu a měl obsazenou třetí metu. V té době na nadhozu byla již Anežka K. a na kečru Nina M. Další pálkařka odpálila na Adélu L. Ta hrála na domácí metu a měli jsme první aut s obsazenou první metou. Při dalším nadhozu jsme zahráli aut, při pokusu o krádež druhé mety. Poslední aut byl strikeout.

V turnaji jsem si připsali podruhé první místo v lize žákyň a upevnili jsme si tak vedení v celkovém hodnocení soutěže. Celý turnaj jsme hráli velmi dobře v obraně a náš výkon se lepšil i v útoku. Na nadhozu se vystřídalo 5 holek a všechny házely velmi dobře. Na prkně dostala delší příležitost Eliška S. Z hostujících hráček z týmu Baryb byla tentokrát pouze Simča K. a chytla poslední tvrdý odpal v zadním poli v závěru zápasu s Hrochy HB.
Děkuji i za výpomoc Dendovi a Zdendovi.

Hráli: Koláčková Anežka, Korbová Alexa, Kysilková Simona, Lukášková Adéla, Makovská Nina, Makovská Žaneta, Pappová Dorotka, Strouhalová Eliška, Voženílková Eva, Zdenda Makovský a Denis Rambousek.

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.