headline »

1.4.2024 – 8:38 | 56 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, wayne's world

Baseballové promo v Pardubicích

Vložil dne 6.9.2018 – 9:42Žádný komentář | 155 zobrazení

Poslední třetina prázdnin byla pro Waynes Pardubice časem propagace baseballu.

Friedns fest je festival o Americe. Pořadatelé prezentují Ameriku ze všech možných úhlů: hudba, auta, motorky, jídlo, armáda, rodeo, Indiáni a v neposlední řadě také sport. Waynes se FF účastnili již podruhé. Návštěvníci festivalu si mohli vyzkoušet odpalování v road show a házení na přesnost do screenu. Nechyběly ani ukázky baseballových dovedností mladých hráčů pardubického klubu, které slovem provázel Martin Dejdar. Frieds fest navštívilo několik tisíc lidí.

Baseball camp Mnětice
Waynes nabídli dětem z Pardubic účast na letním soustředění v příměstském režimu. Nabídky využilo pět dětí. V rámci soustředění, které bylo společné s Rytíři Trutnov a fotbalistkami DFO Pardubice, si baseball vyzkoušela také fotbalová děvčata a hra se jim velmi zalíbila. Ani ve Mněticích road show nechyběla.

Loučení s prázdninami
Velmi pěknou a zajímavou akci vymyslel šestý pardubický obvod. Poslední prázdninový den v areálu svítkovské ploché dráhy vyrost malý sportovní park, ve kterém se prezentovaly všechny sportovní kluby z obvodu. Děti a rodiče si vše mohly vyzkoušet, kluby akci pojaly jako nábor. O Loučení s prázdninami byl ze strany veřejnosti značný zájem a ohlasy jsou skvělé. Baseball si vyzkoušelo několik stovek dětí.

Waynes děkují Friedns festu a MO Pardubice 6 za pozvání, ČBA za zapůjčení road show a všem, kteří se na prezentaci klubu podíleli.

Loučení s prázdninami 2018 | fototo Šakal

Loučení s prázdninami 2018 | fototo Šakal

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.