headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Huhulála a další radotínská zvěrstva

Vložil dne 28.10.2012 – 17:35Jeden komentář | 1 110 zobrazení
Radotín 2012

Radotín 2012 – Šajny, Tomíno, Ája, Jack

Do Radotína vyráží Cziwitzká jednotka v 7:22. O 21 minutu déle než bylo oficiálně plánováno, ale o dobrou čvtrhodinu, Mlho, dříve, než by napovídaly předchozí zkušenosti. Prší. Celou cestu prší. Prší i v Praze. Holky jsi jdou do místního agrobutiku koupit holínky a paraplata. Na hřišti A (softové) jsou kaluže, ale hraje se. Villagers otáčí v poslední směně zápas s PV Praha z 3:5 na 6:5. Rozhodčí to komentuje: “Asi jsem je zaříz.”

Během posledních hodin mi chodí zprávy od spoluhráčů. Co zpráva, to odpadlík. Z původních osmnácti playerů nás není dost na první utkání. Pepíno, Ája a Kubajs naštěstí dorazí asi minutu před začátkem mače s Pasos.Takže pro dnešek máme dokonce i jednoho kluka na střídání.

Pasos Pardubice – Wayne`s World 0:11
Marastum, sajrajtum, bahnum. Z kaluží se pomalu stává bláto. Domácí meta není vidět. Většina pardubických mi i přes volání z dug outu “Neukazuj mu to!” na prostředek mety poklepe pálkou. Po padesáti munutách můžeme jít na chvilku do tepla.

Na další utkání se těším. Máme hrát s Fulleros, tedy s týmem, se kterých jsme se ještě nikdy nepotkali.

Má se hrát na fotbalové umělce, Fulleros místo hry ovšem sedí v teple knajpy a nemají dost slušnosti ze zápasu odstoupit předem, takže zase jedna další zbytečná rozcvička.

Vracíme se  k bufetu. Z turnaje odstupuje i Trutnov a Svoboda. Na antuku prší, nehraje se. Rosťa mění systém turnaje. Máme hrát s PV Praha čtvrfinále. Vyzvedávám soupeře v hospodě a jdeme hrát.

Radotín 2012

Radotín 2012 – Lin a Jack

PV Praha – Wayne`s World 0:6

Se začátkem utnání přestalo konečně pršet. Sněží. Vnitřní pole je bazén bláta. Od nohou je nejen mokro, ale už i pořádná kosa. Do zápasu se ale hecneme my i pankáči a za padesát minut můžeme jít do tepla místních šaten.

Nikde se nehraje a čekáme co bude dál. Fotbalisti mají zapás přeložený z trávy na umělku a tak bude program na hřištích B a C na dvě hodiny přerušen. Sněží. Čekáme. Sabat odmítá hrát v blátě (ani se tomu nedivím) a turnaj má pokračovat až po skončení fotbalu. Tato informace nás posadí do auta a valíme dom.

Z turnaje nám zbydou neopakovatelné zážitky a někomu i holinky.

Díky za účast.

Radotín 2012

Radotín 2012 – Švan a Šárka

Wayne`s World na blátě jsou:
Ája & Pepíno | Šajny | Jack | Švan | Šárka | Meggy | Kubajs | Tomáš Vrbický | Romále | wayne & Lin & Áňa

Radotín 2012

Radotín 2012 – Apokalypsa

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.