headline »

20.11.2023 – 11:06 | 238 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » Baseball muži, klepy, mládež, wayne's world

Info ze schůzky VČ oblasti ČBA

Vložil dne 23.10.2013 – 6:02Žádný komentář | 548 zobrazení

V úterý 22.10.2013 proběhla v Pardubicích schůzka oblastního výboru ČBA a Family klinika. Některé závěry se týkají i naší budoucnosti. Velmi pozitivní je i přijetí našeho klubu do baseballové kominuty.

Kam letíš?

Kam letíš? | foto Matěj

T-ball do 8 let
Stejně jako vloni se otevře VČ soutěž pro přípravku. Účast avizují tradiční účastníci severní a jižní skupiny a předběžně se počítá i s námi. Systém soutěže: týmy každé skupiny hrají 4x každý s každým a 2x s týmy z druhé skupiny. Zatím jsou přihlášeni Klackaři Kostelec nad Orlicí, ZŠ Piráti Žacléř, Sparks Mladé Buky, Orlice Choceň, Rytíři Trutnov a Meteors Žamberk.

Oblastní přebor mužů
Po mnoha letech se zdá, že by se opět mohla hrát oblastní soutěž dospělých. Zatím není úplně jisté, kdo se nakonec zúčastní a tím pádem není znám ani formát soutěže. O možnosti postavit tým uvažují Rytíři Trutnov, Orlice Choceň, Meteors Žamberks, sloučenina Svobody nad Úpou a Mladých Buků a my. Choceň nám nabídla, že nám pro naše domácí zápasy nezplatně zapůjčí hřiště.

Oblastní výbor dále odhlasoval materiální pomoc našemu klubu a část vybavení jsme dostali i od Romana Klempíře. Domů jsme si tak přivezli 2 dětské pálky a 6 míčů + další pálku a míče ještě dostaneme.

Dále jsme si domů přivezli putovní pohár České slowpitchové ligy.

Family klinika čili trenérský seminář pro začínající trenéry začínajích hráčů pod vedením Mariana Krásného přilákala 4 zájemce (Roman Klempíř, Bary, Romále, wayne). Čoco nám představil pro nás nové tréninkové metody a dal velké množství užitečných rad.

Jsem strašně mile překvapen vstřícností a pomocí, které se nám dostává ze strany klubů, ČBA i jednotivců. Děkuji.
wayne

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.