headline »

15.5.2024 – 21:10 | 43 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Kdo bude mít na poličce pohár z turnaje O pohár na poličku v Poličce? A kdo z ligy?

Vložil dne 24.3.2013 – 20:402 Komentáře(ů) | 881 zobrazení
WW v Poličce

Meggy, Jana a Pepíno

V sobotu 30.3.2013 jedeme na poslední turnaj Zimní slowpitchové ligy. Hrát se bude v Poličce. Stejně jako posledně se o pořadatelství dělíme s místními Jookies. My děláme turnaj, Jim a jeho parta se starají o bufet. Vo co komu de? A jaké jsou naše vyhlídky?

Klackaři (30 bodů) chtějí uhájit před Rytíři (27) první místo v dlouhodobé tabulce a stát se tak “Zimním mistrem”. Stoprocentní jistotu jim dá vítězství nebo druhé místo v turnaji.

Rytíři, pokud chtějí ligové zlato, musí v turnaji buď zvítězit a zároveň Klackaři musí skončit nejlépe třetí. Pokud by Rytítři skutečně turnaj vyhráli a Klackaři byli právě třetí, potom ještě Rytíři potřebují uhájit kladnou vzájemnou bilanci. Oby týmy se doposud potkali pouze jednou (v Kostelci) a úšpěšnější byli Rytíři (2:0). V případě, že by Rytíři byli druzí, potom na zlato potřebují páté místo Klackařů a opět vzájemnou bilanci v kladných číslech.

Wayne’s World: Co se týká nás, na stříbro můžeme teoreticky dosáhnout. Takže teoreticky: pokud by jsme v turnaji zvítězili a Rytíři skončili poslední, budeme mít shodně 30 bodů. Současná vzájemná bilance je 2:1 na zápasy pro Rytíře. Takže je jasné, že by jsme s Rytíři museli zvítězit a ještě ke všemu minimálně o 7 bodů. Vzájemné zápasy totiž máme 0:2, 0:7 a 3:1. V případě, že by jsme zvítězili přesně o šest bodů, potom zřejmě Zimní liga nemá pravidlo, jak rozsoudit pořadí při rovnosti bodů z turnajů a shodné vzájemné bilanci. No snad se to nestane.

O medajle přijedou do Poličky bojovat také Táhla. Ztrácejí na nás 3 body. Jistotu třetího místa v lize máme, pokud v turnaji zvítězíme nebo budeme druzí. Když skončíme třetí nebo čtvrtí, Táhla nesmí zvítězit. V případě, že budeme poslední, Táhla mohou být nejlépe třetí. Při rovnosti bodů jsou na tom lépe Táhla. Na vzájemné zápasy vedou Táhla 2:0 (6:4 a 7:5).

Táhla hrají také o čtvrté místo v lize. V tomu potřebují být nejhůře čtvrtí.

Jookies se prostou účastí dostanou na deváté místo před (j)ELITA.
Čtvrtým místem v turnaji Jookies sice bodově doženou osmé DNAce (8 bodů), ale reálněji vypadá osmé místo DNA a deváté Jookies. Jookies a DNA se v lize vůbec nepotkali a v takovém případě rozhoduje lepší procento vítězství, což jsou trumfy v rukou DNAce.Třetí místo dává Jookies jistotu osmého místa celkově.
Druhé místo posune Poličku dokonce před Pasos, se kterými má kladnou bilanci 1:0 na zápasy.
Případné vítězství v domácím turnaji, přiřkne Jookies šesté místo před Svobodou.

Jak vidno, je se na co těšit. Lukrativní divácká místa tentokrát nebudou na balkoně nebo v šatně, ale u výsledkové tabule a s kalulačkou v ruce.

Wayne’s World jede v tomto složení: Jack, Šárka, Anous, Bára, Jana K., Mari, Meggy, Romále, wayne + Lin a Áňa.
Další potvrzení účasti jsou očekávány v průběhu týdne.

2 Komentáře(ů) »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.