headline »

20.11.2023 – 11:06 | 212 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, S13, wayne's world

Liga žákyň poprvé

Vložil dne 2.5.2023 – 9:05Žádný komentář | 96 zobrazení

Žákyně letos zahájily svou soutěž turnajem v Hluboké n. V. Tým máme posílen o hráčky z Baryb Velký Osek. Po loňské zkušební sezóně je letos cílem zabojovat o lepší umístění.

autor: Pepíno
info na softball.cz

Hroši Havlíčkův Brod – Waynes Pardubice 0:13
Hrochy jsme k ničemu nepustily. Anežka i Adéla házely výborně. Nina s Žáňou a Adélou chytily dvě krádeže druhé mety. Na pálce přidáváme bod za bodem.

Storms Řepy – Waynes Pardubice 9:8
Nevychází nám první pálka. V první směně máme tři rychlé auty bez bodu. Soupeř naopak dává pět doběhů. V dalších směnách se nám na pálce daří lépe, ale již bodové manko nedoženeme.
Po prvním dnu máme tedy 1:1. Večer zvládáme posezení u táboráku s hudbou.

Softball žákyně 2023 | Hluboká n. V. | Áďá, Vojta F., Majda

Softball žákyně 2023 | Hluboká n. V. | Áďá, Vojta F., Majda

Waynes Pardubice – Spectrum Praha 4:11
Spectrum známe z předchozího ročníku. Zápasy s nimi byly vždy vyrovnané. Tento zápas ale vyrovnaný nebyl. Soupeř byl od začátku lepší a to jak na páce tak i v poli.

Waynes Pardubice – Sokol Hluboká nad Vltavou 10:3
V posledním zápase hrajeme tedy o možnost zahrát si ještě jeden zápas. Na nadhozu začíná Anežka. Důležité je že se nám daří v útoku. Soupeře jasně přepálíme. Na konci zápasu dostává šanci na nadhozu Eliška. Její premiéra je úspěšná a zápas vyhráváme.
Vítězství nad Hlubokou nás posouvá do finále.

Softball žákyně 2023 | Hluboká n. V. | Waynes & Storms po finále

Softball žákyně 2023 | Hluboká n. V. | Waynes & Storms po finále

Storms Řepy – Waynes Pardubice 4:5
finále
Finále byl moc hezký zápas a to z obou stran. O výsledku nebylo jasno do posledního odpalu. Nakonec jsme udrželi těsné vítězství. Na nadhozu začala Anežka a zápas doházela Žáňa.

V turnaji jsem si nakonec tedy připsali první historické vítězství. Celý turnaj byl velmi vyrovnaný. Všechny týmy můžou vyhrát nad kterýmkoliv soupeřem. Tak si tuto soutěž přestavuji. Na nadhozu se vystřídalo 5 holek a všechny házely dobře. Na prkně měla premiéru Eliška a byla to premiéra velmi úspěšná. Také hostující hráčky z Baryb mají snahu se zlepšovat a za zmínku stojí chycený míč Simči v závěru zápasu s Hlubokou.

Konečné pořadí
1. Waynes Pardubice
2. Storms Řepy
3. Sokol Hluboká nad Vltavou
4. Hroši Havlíčkův Brod
5. Spectrum Praha

Hráli: Koláčková Anežka, Koláčková Terezka, Korbová Alexa, Kysilková Simona, Lukášková Adéla, Makovská Nina, Makovská Žaneta, Rypková Majda, Strouhalová Eliška, Trávníčková Karolína, Vojta Folvarský a Zdenda Makovský.
Realizační tým: Pepíno, <*+++<, Zdenda [caption id="attachment_22372" align="alignnone" width="739"]Softball žákyně 2023 | Hluboká n. V. | Waynes Pardubice Softball žákyně 2023 | Hluboká n. V. | Waynes Pardubice[/caption]

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.