headline »

20.11.2023 – 11:06 | 189 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B7, B8, B9, klepy, mládež, wayne's world

Magické číslo 20 000 překonáno

Vložil dne 10.3.2016 – 6:35Žádný komentář | 219 zobrazení

Na tréninku U7, U8 a U9 jsme od začátku letošního roku hráli novou bojovku. Každý trpaslík už si ve škole zvykl plnit domácí úkoly a tak jsme jim jeden přidali i my trenéři. Každý si doma švihá s baseballovou pálkou a své odpaly poctivě zapisuje. Během soustředění na Seči sčítáme všechny počty dohromady a jsme těsně před cílem. Stačil jeden týden a hranice magického čísla 20 000 odpalů byla překonána.

Zasloužená odměna nás potkala v podobě Laser game. Kdo nevěděl, do čeho šel, po první hře zjistil, jaká je tato sportovní hra droga. Emmeta prý celé sobotní dopoledne přemlouvala rodiče, že jedou na Laser game a Rychlík už ví, kde bude slavit svoje narozeniny – škoda, že je má jen jednou do roka:-)

účast na laser game: Rychlík, Loko, Emma, Áňa, Ondra, Mario, Vojta Orlík, Adam Kulhánek, Barča, Kačka, Luky Wija a všichni ostatní z řad rodičů, sourozenců apod.

laser_game_2016

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.