headline »

1.4.2024 – 8:38 | 56 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B7, mládež, wayne's world

Pět Koláčků

Vložil dne 9.5.2018 – 6:54Žádný komentář | 201 zobrazení

V Pardubicích se 29. dubna odehrálo 1. kolo soutěže U7. Malé Koláčkyně už se s WW partou kamarádí všechny a dvě mladší právě do této kategorie patří. Než zápasy začaly, bavím se v Waynem o tom, jak dlouho ještě musíme vydržet hrát, abychom se na hřišti potkali s nejmenšími potomky. Mno, min. ještě 10 let. K tomu je třeba započítat faktor nezájmu puberťáka sdílet aktivity s rodiči a šance se rapidně snižuje. No, a pak je tady soutěž U7, kde na 1. metě chytá dospělák. Je to jedna z těch nabídek, které se neodmítají. Navíc nás bude kaučovat Pepíno, Eliška pomůže řadit hráče na pálce. To už můžeme říci, že hrají všichni Koláčci.

Waynes Pardubice – Baryba Velký Osek 0:9 (s)
na hřišti 15:3

Našich statečných je pro tento den 5. Znamená to, že si zahrají všichni a zahrají si hodně. V tomto kole nás čekají 3 utkání. První utkání je s Barybou. Ač mají naši hráči málo zkušeností, Barybátka jich mají ještě méně a na utkání je to vidět. Daří se nám dobře přihazovat na moji maličkost na první metě a sázet aut za autem. Jsou znát zkušenosti Matyho a Dendy, kteří mají přesné příhozy. Klárka míří co to jde, ale ani Saxana by na první metě neměla šanci. Anežka s Terkou se rozkoukávají ve svém prvním venkovním utkání a balony spíše přenechávají zkušenějším hráčům. V útoku se nám pak často daří plný počet bodů. Ukazuje se, že 5 hráčů je opravdu málo. Často hráči doběhnou domů, berou si helmu a jsou rovnou pálit. Konečné skóre je 15:3 pro nás.

sestava
SS Koláčková A. 5/5
3B Rambousek D. 5/5
P Wija M. 5/5
2B Zemanová K. 4/5
1B Koláčková T. 4/5

EBL U7 | 3 Koláčci: Ája, Pepíno, Terka | fototo wayne

EBL U7 | 3 Koláčci: Ája, Pepíno, Terka | fototo wayne

Rytíři Trutnov – Waynes Pardubice 9:0 (s)
na hřišti 6:13

Ve druhém utkání nás čekají Rytíři. Z tohoto utkání si moc nepamatuji. Snad jen, že Klárka mě stále nemůže zaměřit a Anežce se nechce sbírat balony a nechává je zkušenějšímu Matymu. Ten je ale s přehledem všechny sbírá. Nakonec Rytíře porážíme 13:6.

SS/P Koláčková A. 5/6
3B Rambousek D. 4/5
P/SS Wija M. 4/5
2B Zemanová K. 4/5
1B Koláčková T. 2/5

Klackaři Kostelec nad Orlicí – Waynes Pardubice 9:0 (s)
na hřišti 8:5

Do posledního utkání nastupujeme proti Klackařům. Na našich statečných se začíná projevovat únava, zejména ta psychická. Nejsou schopni udržet pozornost v obraně, odpaly lítají kolem, běžci běhají. Denda má problém, že nejde na pálku první. Terka už ale opravdu hrát nechce. Daří se mi jí uplatit lentilkami a dohráváme do konce. V tomto utkání měli více psychických sil Klackaři a odvážejí si do Kostelce výhru 8:5.

SS Koláčková A. 3/5
3B Rambousek D. 2/4
P Wija M. 2/4
2B Zemanová K. 2/4
1B Koláčková T. 0/4

EBL U7 | Denda: 2 auty | fototo wayne

EBL U7 | Denda: 2 auty | fototo wayne

Všech pět hráčů bylo naprosto úžasných, bojovali proti soupeřům, proti tomu kulatému nesmyslu a ke konci hlavně proti sobě samým. A obstáli na jedničku a všichni si tu zmrzlinu zasloužili.

Waynes U7: Terka a Anežka Koláčkovy, Maty Wija, Klárka Zemanová, Denda
Realizační tým: Lin, Pepíno, Ája

Wayne: Musím vyseknout poklonu našim mlaďákům Kutilovi, Markusovi, Jardovi a Lukesovi. Přípravy, pískání i úklidu se zhostili velmi dobře. Být členem klubu není jen hraní. Je skvělé, že to máme stejně. Velké díky také Hofíkovi.

Do hry jsme po domlivě se soupeři zapojili letos osmiletou Anežku, všechna utkání se do tabulky zapíší jako skreče 0:9.

Fototo na WW rajčeti

EBL U7 | Terka | fototo wayne

EBL U7 | Terka | fototo wayne

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.