headline »

21.7.2021 – 8:58 | 236 zobrazení

Po Squatu 2021 můžeme už definitivně zařadit předpovídání počasí do tzv. šarlatánských profesí (kartářka, šaman, kouzelník, mentální kouč, homeopatička, proutkař nebo epidemiolog). Ze zcela katastrofické předpovědi, kdy mělo pršet celý víkend se nakonec vyklubal Nádherňajs. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, výlety a cestování, wayne's world

Marťa ve Španělsku (To snad není možný)

Vložil dne 24.6.2015 – 6:02Jeden komentář | 411 zobrazení

Jak mohla naše Blažena Praštěná – Zabloudilová dojet do Barcelony a zpátky? Vždyť netrefí ani domů. No cesta do Španělska může být náhoda. Prostě jela jako vždycky kolem Mountfieldu, pak na Přelouč a někde u Stuttgartu doleva. Čili TAM, mohla zabloudit. Ale jak se dostala zpět je opravdická záhada hodná pořadu Arthura C. Clarka.

Ahoj,
posílám fotky z Barcelony. Návštěva starého olympijského stadionu, který se nachází za zpívající fontánou Montjuic a Národním muzeem Katalánského umění. V těsné blízkosti těchto dominat se nachází baseballové hřiště – nemohla jsem si nechat ujít fotku a po cestě z hřiště jsem potkala baseballistu z týmu Sant Boi jdoucího na trénink.

Marťa

marta_barcelona_2015_4

marta_barcelona_2015_3

marta_barcelona_2015_2

marta_barcelona_2015_1

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.