headline »

15.5.2024 – 21:10 | 35 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

Na PVP se nejede, Krtkárna může slavit

Vložil dne 23.1.2013 – 17:50Žádný komentář | 806 zobrazení

deniedDlouho jsem přemýšlel, jak tento článek napsat. Několik konceptů (všechny poměrně rozsáhlé) jsem zavrhl. Nakonec jsem se rozhodl kauzu našich (ne)přestupů pojmout co nejvíce stroze. Zde je můj pohled na věc.

Pasos neschválili přestup Romálemu a waynovi. S Meggyho přestupem souhlasí s podmínkou doplacení příspěvků 2500 Kč za rok 2012. Romále a wayne mají dvě možnosti. Po půl roce opět zažádat o přestup, zaplatit Pasos částku definovanou STK a přestoupit i přes nesouhlas mateřského klubu. Druhou možností je rok nebýt členem ČSA a v roce 2014 se nově registrovat bez finančních nároků. Meggy má k těmto dvěma variantám ještě možnost zaplatit Pasos 2500 Kč a přestoupit hned.

Všichni tři jsme se rozhodli pro roční pauzu. Jednání Pasos považujeme jako neopodstatněné, zlovolné a nemorální. Platbu za přestup vnímáme jako výpalné, které v žádném případě nehodláme platit.

Důsledky
Wayne`s World se z důvodu malého počtu hráčů nezúčastní PVP slowpitch 2013.
Meggy, Romále a wayne se jako hráči nemohou zúčastnit MČR slowpitch 2013.
Wayne nemůže vykonávat funci ředitele slowpitche ČSA ani další funkce se struktůrách ČSA.

Meggy
Nikdy nebyl členem Pasos, nebyl ani na jednom tréninku a za Pasos nikdy nenastoupil. V roce 2012 byl registrován pouze pro MČR slowpitch. I přesto po něm Pasos chtějí příspěvky 2500 Kč. Důvodem může být snaha se lacině obohatit a zároveň se může jednat formu kolektivní šikany vůči členům Wayne`s World. Na žádost o vysvětlení a přehodnocení Meggyho přestupu odpověděl předseda Pasos Rejda: “Softball Pardubice postupuje podle přestupního řádu ČSA.”

Romále
V Pasos byl veden v kategorii “nehráč”. Za Pasos nastupoval pouze v případě, kdy béčko mělo málo hráčů. V roce 2012 to bylo jen jednou. Romále tedy v Pasos za hráče považován nebyl a potom není důvod zamítnout jeho přestup. I v tomto případě se jedná formu šikany a zlovůle.

wayne
V červnu u Pasos skončil jako trenér, v září odešel úplně. Ani wayne nemůže být považován za hráče. Za áčko nastupoval jen v případě, kdy bylo málo hráčů, za béčko v roce 2012 nehrál vůbec. Ze dvou dobře informovaných zdrojů mám tuto informaci: Pasos se nechtějí s jiným pálkovacím klubem dělit o dotace od města a proto waynovi zamítli přestup. Tak tohle už je naprosto nechutné.

I přes toto všechno považuji některé členy Pasos za svoje přátele a rád se s nimi potkám na hřišti nebo u drinku. Doufám, že k sobě neztratíme cestu jako kamarádi a jako hráči. Moje číslo znáte.
99

P.S. Příběh považuji za uzavřený, pardubická štace pro mě po čtyřiadvaceti letech končí naprostým zklamáním.  Dál se chci věnovat pozitivním věcem, ze kterých budu mít radost.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.