Home » Nábor zima 2014 / 2015

Nábor zima 2014 / 2015

Kontaktujte nás mailem nebo na 608 422 351 (Tomáš Rambousek).

Ideální čas přihlásit děti na baseball je vždy začátkem školního roku. Děti se přes zimu naučí základům baseballu a už na jaře se mohou těšit na první mistrovská utkání. Nové spoluhráče do všech kategorií ale bereme celoročně, protože nikdy není pozdě začít. Tuto zimu se připravujeme v těchto kategoriích.

Děti do 7mi let

Tréninky jsou každé pondělí a středu 18:00 – 19:00 v tělocvičně ZŠ Svítkov.
Budeme se učit házet, chytat, pálit, běhat a jednou za měsíc pojedeme na halový turnaj vyzkoušet, co všechno už umíme. Čekají nás také na dvě zimní soustředění.
Kluci a holky hrají společně.
trenérka: Martina Hánová

Děti do 9ti let

Tréninky jsou každou středu 18:00 – 19:00 a čtvrtek 15:30 – 17:00 v tělocvičně ZŠ Svítkov.
Budeme se učit házet, chytat, pálit na nadhoz, běhat a jednou za měsíc pojedeme na halový turnaj vyzkoušet, co všechno už umíme. Čekají nás také na dvě zimní soustředění.
Kluci a holky hrají společně.
trenér: Jan Filip

Děti do 11ti let

Tréninky jsou každé pondělí 18:00 – 19:00 a čtvrtek 16:30 – 18.30 v tělocvičně ZŠ Svítkov.
Budeme se učit házet, chytat, pálit na nadhoz, nadhazovat, běhat a posilovat a jednou za měsíc pojedeme na halový turnaj vyzkoušet, co všechno už umíme. Čekají nás také na dvě zimní soustředění.
Kluci a holky hrají společně.
trenér: Tomáš Rambousek

Děti od 12ti let a dospělí

Děti od 12ti let mohou účastnit tréninků U11 (děti do 11ti let), kde se budou učit házet, chytat, pálit na nadhoz, nadhazovat, běhat a posilovat. Jednou za měsíc pojedeme na halový turnaj ve slowpitchi. Dospělí svoje tréninky nemají. I letos se v rámci zimní přípravy budeme účastnit slowpitchové Indoor ligy. Také kategorie 13+ má v plánu dvě zimní soustředění.
Kluci a holky hrají společně.
trenér: Tomáš Rambousek

Dospělí – baseball

Naši baseballisté mají přes zimu volno. Trénovat začneme koncem března / začátkem dubna (dle počasí) na fotbalovém hřišti před plochou dráhou ve Svítkově. Termíny tréninků budou včas oznámeny.
Jestli tušíš, jak by se mohl hrát baseball a chceš se přidat k našemu týmu postarších baseballových začátečníků, tak vítej.
kontakt: Tomáš Rambousek

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.