headline »

21.7.2021 – 8:58 | 236 zobrazení

Po Squatu 2021 můžeme už definitivně zařadit předpovídání počasí do tzv. šarlatánských profesí (kartářka, šaman, kouzelník, mentální kouč, homeopatička, proutkař nebo epidemiolog). Ze zcela katastrofické předpovědi, kdy mělo pršet celý víkend se nakonec vyklubal Nádherňajs. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, ostatní sporty, výlety a cestování

Peťule mistryní Horního Rakouska

Vložil dne 13.10.2015 – 6:36Žádný komentář | 316 zobrazení

Ahooooj!

Tak konečně se polepšuju a posílám fotku v dresu WW do naší sbírky! Je to foceno v rakouským městě Attnang-Puchheim při příležitosti mistrovství Horního Rakouska aneb Landesmeisterschaftu. Mistrovství se hrálo 26.9.2015 za účasti tří týmů a každej hrál s každým 2 zápasy, já jsem hrála za Bandits, což je namíchaný tým baseballistů a nás softballistek z Linze a vše jsme vyhráli, takže jsem nyní mistryní Horního Rakouska :)! Mistrovství Rakouska se tady hraje za 2 týdny a Banditi ho už vyhráli asi 5x za sebou :D, škoda, že se kvůli rodinné akci nemůžu zúčastnit a nepřidám mistrovskou medaili do sbírky. No, co se dá dělat, holt třeba za rok :)!

Petra Šimandlová v Attnang-Puchheim, Rakousko, 2015

Petra Šimandlová v Attnang-Puchheim, Rakousko, 2015

V rakouský softballový lize jsme skončily na 3. místě z šesti, takže jsem 2. vícemistryně Rakouska v softu :D, to jsou věci :)).

Jinak Attnang dobře znají Vlci z Domažlic, kdy sem jezdí hrát baseball. V Attnangu jinak funguje jak mužský baseballový tým, tak ženský softball (2. liga) a smíšený slowpitchový tým.

Tak čauves!

S pozdravem
Petra Šimandlová

Banditka Petra Šimandlová

Banditka Petra Šimandlová

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.