headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » Baseball muži, klepy, wayne's world

Ted má bejz bolák

Vložil dne 14.8.2013 – 9:04Žádný komentář | 699 zobrazení

Historicky první baseballové utkání si vyžádalo odloženou premiéru. Po pátečním krupobití, které dozajista zařídil nějakým woo-doo Kubajs, se hrálo včera 13.8.2013 od 18:30 v orlím hnízdě domácích Chocňů.

Orlice Choceň – Wayne’s World 12:8

Hřiště v Chocni 13.8.2013

Hřiště v Chocni 13.8.2013

Na bejzbólu je fajn, že tady nemají esóčka ale káčka. A hned první pálkař – Jim si jedno vyzkoušel. Wayne singl. Kubajs BB. Bary hitem na spojku přivodí Kubajsovi aut na dvojce, ale po chybě druhé mety jde Wayne pro první basebod. Pája K.

V poli hrajeme v deseti. Ve vnějšku máme 4 hráče, zvyk je železná košile. Nadhazuje zDEnda. Choceň nám dá telefon a otáčí na 6:1.

 

zDEnda baseball pitcher

zDEnda baseball pitcher

JPC druhou směnu otvírá dvojmeťákem. zDEnda BB, JPC krade trojku. Matěj je aut na první, ale shodou okolností jsou z toho dva body. Ted a Vosel aut ne vnitřku.

Do druhé směny jde nadhazovat Kubajs a začíná bébéčkem. Choceň zvyšuje na 8:3.

Třetí směnu na pálce začínáme dvěma auty. Jim luft, wayne K. Kubajs pálí dvojmeťák. Bary dostává nadhozem herdu do zad a zDEnda startuje na domácího nadhazovače. Borec chvilku neví, jestli je to sranda. Byla. Pája pálí na nadhazovače, ten zahazuje a Kubajs je naším čtvrtým bodem. JPC luft. (4:8)

Místí rozsvěcují světla. Utkání přihlíží šestnáct diváků.

Matějův warm up

Matějův warm up

V dohrávce trojky dostaneme od Chocně jen jeden bod. Kubajs hází naše první SO, teda Káčko. (4:9)

Čtvrtý útok body nepřinesl. zDEnda luft, Matěj BB, ale v zápětí pick off na jedničce. Ted K.

V poli začínáme dvěma auty. Bary chytá těžký luft a Pája luft na trojce. Pak ale směsí BB a WP darujeme soupeři další bod. Střídáme nadhoz a na kopec se vrací zDEnda. (4:10)

Pětku načíná Vosel hitem. Jim se po chybě spojku dostává na metu a Vosel na dva. Wayne ulejvá a pičr přehazuje jedničku. Wayne běží dál a záběh přehazuje dvojku. Wayne se nakonec dostal až domů a snížil na 7:10. Kubajs a Bary luft. Pája aut ve vnitřku.

wayne doběhl bod z ulejvky

wayne doběhl bod z ulejvky

Do dalších směn trejdume wayna (po stoosmimetrovém sprintu je v komatu) za opravdického pičra a domácí přidávají další dva bodíky. (7:12)

Náš poslední útok: JPC luft. zDEnda BB. Matěj hit do levého pole. Ted BB. Vosel K. Jim line drive a skóre se mění na 8:12. Choceňský nadhazovač toho času v našich službách může grandslamem zařídit plichtu. Luft na třetí neřeší nic.

Do poslední obrany jdeme bez Teda, ten si při rozhazování vyrazil balon do čela a udělala se mu solidní boule rozměru ping pongového míčku. Prostě bolák. Přesněji bejz bolák. Defenzivu tentokrát zvládneme bez doběhu.

Děkovačka. Focení. Pivko s místními a je to.

Na první pokus to nebylo úplně špatný.

postava: Jim C, wayne LF/nadhazovač z Chocně P, Kubajs SS/P/2B/SS/RF, Bary 1B/CF, Pája 3B, JPC 2B/SS/2B, zDEnda P/1B/P/1B, Matěj CF/RF, Ted RF/RRF, Vosel RRF/2B/1B/SS.

*RRF = right right field

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.