headline »

15.5.2024 – 21:10 | 42 zobrazení

…takže vlastně black sabat.
Jen co domácí vyšťourali díru pro třetí, mohlo se začít hrát.
Fotky od PATa na WW rajčeti
Eagles Praha – Waynes Pardubice 7:6
Dobře rozehrané utkání jsme ztratili v dohrávce, kdy Eagles otočili z 6:4 …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B11, klepy, mládež, wayne's world

Týpci, je to v tahu!

Vložil dne 17.9.2015 – 7:54Žádný komentář | 330 zobrazení

Předposlední kolo EBL U11 nás posílá do souboje s choceňskými orli. Jak tak koukám do tabulky, pořád ještě můžeme být (alespoň teoreticky) celkově třetí. K tomu je třeba dvakrát porazit Choceň a příště vyhrát se Žamberkem. Kdo to dneska dvakrát projede, bude tuty poslední. A tak jak byl dabl s Pirátem především tréninkový, je dvojutkání s Orlem vrcholem sezóny U11.

Dřevák Markus si na tréninku zlomil prsty o dugout. Au. Bude nám chybět, ale to je sport. Šanci na nesmrtelnou slávu tak dostanou další hráči. David na posledních dvou trénincích sklidil pochvalu a dostal dodatečnou pozvánku na zápas. U11 je tak akorát devět. Áňa chce jet s námi, že bude dělat zápis.

Vem si s sebou věci na zápas?
A proooooooooooč?

Do Chocně naše osádka dorazí včas, společně s Fíďou a jeho fanklubem. Ostatní mají drobou sekeru. David bez varování nepřijel vůbec. Přerovnám si to v hlavě.

Áňo, vem si kopačky.
A proooooč?

Jáchym | autoportrét 2015

Jáchym | autoportrét 2015

Orlice Choceň – Wayne’s World 9:8
Na postu nadhazovače začíná Matěj. Snaží se házet strajky, aby se hrálo. Domácí pičr sice hází rány, ale kontrolu má alá vrata od stodoly a čtyřikrát trefuje naše pálkaře.

Na příštím tréninku si děti probereme, čemu se říká empty dugout. :-)

Na předzápasové poradě si opakujeme signály a říkáme si, jak to v pálkařském boxu budeme dělat. Příchodem na pálku se z kejvačů (jasně, já to znám) stávají v lepším případě vrtiči (nevím, co to je za signál), v horším případě se borci na mě ani nepodívají a švihají a švihají. Dobrou taktiku má Zuzka. Odkejve cokoliv a ať ukážu, co ukážu, vždycky švihne.

Obecně špatný je i náš pohyb po metách a několikrát si přivodíme aut během revmatické indiánské babičky ve stádiu porádní kocoviny. Borci slajdujte! Bóže můj….no tak si umažeš katě, no.

Dvoubodové manko z úvodní směny mažeme ve dvojce. Dva body na pálce a tři strikeouty v poli. (2x z tossu). V poslední směně děláme tři body a do dohrávky jdeme s nadějným vedením 8:5. Choceň prvními třemi pálkaři srovnává na 8:8. To už nadhazuje Áňa. Po luftu na třetí metě (Adam) Áňa hází SO. Naděje na tie-break žije. Hned vzápětí Áňa přidává další strikeout. Jára míč ale neudrží. Pálkař stojí a kouká co bude. Běž, ozývá se v dugoutu domácích. Házej ne jedna, křičíme na Járu. Jára to hodil nevalně. Zůza se na jedničce kochá a míč nemá. Na devítce zachrápne i Matěj (pořád by se to stihlo) a tak místo další směny máme obsazenou jedničku. Další odpal zahazujeme do stánku s občerstvení, kam se můžeme okamžitě odebrat, protože je po zápase.

sestava a pálka
CF Filip Jak 1/2
SS Šenkýř J. 2xHBP
C Havlíček J. 1/2
3B Řehák 0/1, HBP
P/RF Ipser M. 1/2
1B Pecková 0/2
LF Kroužel 1/1, HBP
2B Macháček 1/2
RF/P Rambousková A. 0/2

Kutil | autoportrét 2015

Kutil | autoportrét 2015 s nějakou hnusnou fialovou čárou

Wayne’s World – Orlice Choceň 3:9
I ve druhém utkání se nám nedaří příhoz na jedničku. Fronta u bufetu už se má na pozoru a radši sleduje zápas. Zajímavý způsob, jak upoutat divákovu pozornost.
Kutil oba svoje starty proměňuje v hity a potvrzuje svoji skvělou podzimní pálkařskou fazónu.
Jáchym inkasuje třetí trefení nadhozem (HBP).
Jára slušně odhází druhou směnu a dokončí i šichtu na kečrovi.
Adamova pozornost je ta tam. Ve vnějším poli ale předvedl slušné polapení luftu.
Matěj při nechycených nadhozech spí, ale na jedničku přihodit umí.
Zuzka si opět vyzkoušela kečra i nadhoz. Jako domácí úkol dostala nakreslit signály. Kdyby to nebylo největší tajemství vesmíru, dal bych to sem jako obrázek….leda, že by soupeři přísahali, že se nekouknou.
Fíďa je dnes nejlepší vnitřní polař. Hru na druhé metě pochopil a zabíhá.
Ondra se ne a ne dostat do střehu. Když už jo, je to pořád takový prapodivný….i když na tréninku to už šlo. Domácí úkol: požádej mamku o tanec a pořádně rozvlň boky…uvolni se chlape!
Áňa na první metě místo hry sledovala zpívánky domácích. Bylo třeba ji uklidit z doslechu. Ve vnějším poli dobře vyběhla odpal a podivej, už jí kromě kečra baví všechny posty.

sestava a pálka
CF/1B Filip Jak 2/2
P/3B/RF Šenkýř J. 0/1, HBP
C/P/C Havlíček J. 1/2
1B/LF Řehák 0/2
SS Ipser M. 1/2
3B/C/P Pecková 0/2
2B Kroužel 0/1
RF/3B Macháček HBP
LF/1B/CF Rambousková A. 0/1

Zůzčin domácí úkol

Zůzčin domácí úkol

Je vidět, kteří borci mají natrénováno a nahráno a už mají přehled a vědí a kteří ještě pořád tápou. Necelé dva roky tréninku (přesně podle očekávání) vymazaly výkonností rozdíl mezi přirozenými talenty a dříči. I když jsme Z A S E prohráli a můj cíl Už nikdy nebýt poslední je v tahu, mám z těch týpků radost.

Waynes v Chocni: Kůťa, Jýchymos, Jaryn, Áďa, Mates, Zůza, Fíďa, Ondra, Áňa
Realizační dueto: zDEnda, wayne

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.