headline »

26.3.2023 – 8:42 | 61 zobrazení

Na první letošní brigádě se udělal velký kus práce. Holky rozhrnuly antuku a makadan v infieldu a na warnink tracku a zahájily bitvu s plevelem. Kluci se dali do betonování obrubníků u back stopů. Práce …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B11, klepy, mládež, wayne's world

U11: Dítě pro strýčka Příhodu

Vložil dne 4.1.2022 – 14:02Žádný komentář | 108 zobrazení

Na úvodní turnaj sezóny jsme měli jet s devíti hráči. Paráda. Nebudu muset přemýšlet, koho posadím na lavičku. Jen se nesmí nikdo zranit nebo onemocnět. Ráno pípla sms, že Martin je nemocný a nejede. Co teď? Kde vzít devátého hráče půl hodiny před odjezdem. Volám k Makovským. Ti mají vždycky alespoň jedno dítě pro strýčka Příhodu. Nino vstávej, jedeš na turnaj.

fototo WW rajče
stats

Piranhas Beroun – Waynes Pardubice 9:5
První zápas nám nevyšel podle našich představ. Na pálce jsme nedokázali slepit víc odpalů za sebou a do dohrávky jsme bráni jednobodový náskok 5:4. Beroun hned obsadil druhou a třetí metu bez autu. Hra proti bodu na záchranu vítězství nebo alespoň remízy nevyšla.

SS Rambousek D. 0/2
1B Makovský ml. 1/2
C Folvarský 0/2
2B Držka 1/2
3B Wija M. 1/2
P Makovská Ž. 0/2
RF Nováková T. 0/2
LF Korbová A. 1/2
CF Makovská N. 0/1

Joudrs Indoor Cup U11 2022 | Nástup družstev

Joudrs Indoor Cup U11 2022 | Nástup družstev

Waynes Pardubice – Softball Club Merklín 14:1
Merklín byl na turnaji jednoznačně nejmenším a nejmladším týmem. Terka si jako post vybrala třetí metu – hurrrá. Zahráli jsme aut na domácí 8-2 (Nina – Denda)

CF Makovská N. 2/3
C Rambousek D. 2/3 (1x3B)
P Makovský ml. 1/3
2B Folvarský 2/3 (1x3B)
SS Držka 2/3 (1x2B)
1B Wija M. 0/3
RF Makovská Ž. 1/3
3B Nováková T. 1/3
LF Korbová A. 1/3

Joudrs Praha – Waynes Pardubice 7:8
Naučíme čtenáře z řad rodičů novou zkratku LOB (Left On Base). Je to počet běžců na metách při třetím autu ve směně. V tomto zápase to je číslo 7. Daří se nám pálit a obsazovat mety, ale děláme relativně málo doběhů. Nevím, co měla Alexa k svačině, ale začala pálit parádní bomby. Naopak pro Terku jsem dnes jako nadhazovač noční můra. Tak moc se snažím jí házet hezké nadhozy, že mi to vůbec ale vůbec nejde. Ze čtyřech nadhozů všem ostatním hodím 2-3 pěkné nadhozy, Terce s bídou jeden.
Do poslední obrany jdeme za stavu 8:3. Joudrs za cenu jednoho autu snižují na 8:4. Pak sice hrajeme druhý aut 1-3 (Žáňa – Zdenda) načež úplně nepochopitelně přestaneme hrát a házíme / kutálíme si míček kolem kruhu a necháme doběhnout tři běžce (8:7). Beru si time. Klídek, máme dva auty a žádné běžce na metách. Nezmatkujte, to zvládneme. Luft na Ninu (při které sestřelila Zdendu) končí zápas.

3B Korbová A. 3/3 (1x2B)
2B Makovská N. 1/3
SS Rambousek D. 2/3
1B Makovský ml. 2/3 (1x2B)
CF Folvarský 0/3
C Držka 2/3 (1x2B)
LF Wija M. 3/3
P Makovská Ž. 1/3
RF Nováková T.

Joudrs Indoor Cup U11 2022 | Vojta, Žáňa, Alexa, Nina a Denda

Joudrs Indoor Cup U11 2022 | Vojta, Žáňa, Alexa, Nina a Denda

Eagles Praha – Waynes Pardubice 15:3
Eagles hrají parádní baseball v poli i na pálce. Zkusíme se k jejich výkonu přiblížit. Na pálce pokračujeme, tam kde jsme skončili posledně. V poli chci vyzkoušet Alexu v kruhu, Nina si zahraje ještě jeden zápas na dvojce, Zdenda si osvěží hru na spojce, Matyho máme na kečru a Terka jde opět na třetí metu. Do vnějšího pole jdou Fíďa, Denda a Žáňa. Vojta si řekl o první metu – no proč ne.

Eagles nás zasypali množstvím odpalů. Hrajeme dost zajímavých autů: Alexa to z kruhu bleskově rozdává na domácí a dvojku, Zdenda chytil tvrdý line drive, že to bude chtít přemáchnout slajďáky. Maty hraje dva auty na domácí a velkou parádu předvádí vnější pole. Ale taky spíme, kocháme se a kazíme.
Na pálce není snadné prostřelit zelenou obranu. S Terkou máme tajné znamení, které si jako psychickou podporu před každým nadhozem navzájem posíláme. Terka dvakrát odpálila do hřiště.

P Korbová A. 0/3
2B Makovská N. 1/3
CF Rambousek D. 1/3
SS Makovský ml. 1/2
1B Folvarský 1/2
LF Držka 2/2
C Wija M. 1/2
RF Makovská Ž. 0/2
3B Nováková T. 0/2

Waynes: Zdenda, Nina, Žáňa, Fíďa, Maty Wija, Alexa, Vojta Folvarský, Terka Nováková, Denda
Trenéři: Wayne, Lin
Fotograf: Míra Folvarský

Joudrs Indoor Cup U11 2022

Joudrs Indoor Cup U11 2022

JOUDRS_INDOOR_CUP_2022_04

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.