headline »

18.2.2024 – 19:36 | 66 zobrazení

Pokovidové ročníky Polyxeny (2022-2024) se hrají ve formátu 3 waynovské týmy 2x každý s každým. Bereme s sebou vlastní děti, které byly v době prvního ročníku PLX batolata a nebo na houbách. Je prima sledovat, …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, klepy, mládež, wayne's world

Už víme kdo je náš maskot…

Vložil dne 3.3.2015 – 7:414 Komentáře(ů) | 908 zobrazení

V soboru ráno, v čase kdy jen málokdo vyleze ven z pelechu, nabírám první členku posádky před barákem. Teploměr ukazuje mínusové hodnoty, ale Wayne se asi zapomněl podívat a běhá si po dvorečku jen tak v kraťáskách. Říkám si, ještě, že ta Áňa má rozum a vzala si čepici. Škoda jen, že jí nesundá ani, když je v autě teplota jak u moře. Tak ještě nevynechat obvyklou zastávku na hřišti a můžeme vyrazit.

Kostelecký lvíček 2015

Kostelecký lvíček 2015

Meteors Žamberk – Wayne’s World 9:11
Do prvního zápasu jdeme s velkou radostí a chutí hrát krásný baseball. To se daří po celou dobu zápasu. Děti jsou nažhavené jak drátek od letovací pájky a v první směně dávají 6 bodů. V obraně potom začínáme dvěma auty na první metě. Než zahrajeme třetí aut, soupeř si na své konto připisuje dva doběhy po krásných odpalech do zadního pole. Ve druhé směně přidáváme ještě 4 body a to třemi dvojmetovými odpaly. Soupeř nám však nechce dát nic zadarmo. Pomalu si připisuje na své konto bod za bodem a snaží se vymazat náskok, který bráníme. Zápas připomíná dostihový závod, kde bude rozhodovat spurt v cílové rovince. U některých maminek dokonce dochází k bušení srdce, které později komentují slovy „příště zůstávám doma a řekněte mi výsledek“. Zápas končí výsledkem 9:11 po dvou zahraných autech 6-3 a jednom 1-3.

sestava a pálka
2B Konrády M. 3/4 3 odpaly ze 4 startů na pálce
C Danihelka J. 2/4
3B Havlíček V. 3/3
SS Rambousková A. 2/3
1B Pecková Z. 3/3
LF Švejdová S. 1/3
P Filip M. 3/3
RF Konradyová N. 2/3

Kostelecký lvíček 2015 | Maskot

Kostelecký lvíček 2015 | Maskot

A kdo že je to ten malej Wayne?
Malej Wayne je nový maskot týmu. Podoba, kterou na fotce vidíte je opravdová. Je až neuvěřitelné, kam sahá dětská fantazie. Na nedávném soustředění na dotaz, zda je Wayne trenér, školkáči odpověděli, že ne, že je to náš maskot. Danča, která vše zaslechla, dlouho neváhala a začala po večerech vytvářet maskota. A právě dnes je den, kdy maskot spatřil světlo světa. Dančo, touto cestou Ti patří velké díky.

Kostelecký lvíček 2015 |Loko

Kostelecký lvíček 2015 |Loko

Wayne’s World – Rytíři Trutnov 7:14
Každý z nás si určitě někdy říkal, jaké by to bylo mít někde na zádech tlačítko ON/OFF. Je začátek druhého zápasu. Hledáme kouzelné tlačítko, které by spustilo hráče do hry. Od Rytířů si necháme nastřílet 10. Měníme cíl zápasu a volíme nový – vrátit se do hry. To se nám částečně daří a pomalu, ale jistě nacházíme tlačítka ON u všech. Na konci zápasu upravujeme skoré na konečných 7:14 a odcházíme do šaten. Áňa volá domů a předává informace ze zápasu. Nezapomeň říct taťkovi, že si chytila Luft. Cože já jsem žádný ale nechytila. Tak to jsem asi byla na jiném zápase povídám. Odpověď: „Hm to si asi byla“. Asi po pěti minutách si Áňa vzpomíná, že ten luft fakt chytla. Tak sláva.

sestava a pálka
P/3B Rambousková A. 2/3
LF/P Pecková Z. 2/3
2B Švejdová S. 2/3
1B Filip M. 0/3
C Konradyová N. 0/3
RF Konrády M. 2/3
3B/LF Danihelka J. 1/3
SS Havlíček V. 2/2

Klackaři Kostelec nad Orlicí – Wayne’s World 18:1
První odpal v tomto zápase má na starosti Vojta. Role se zhostil více než dobře a poslal míč do levého zadního pole. Šance prvního bodu mizí v nenávratnu poté, co je Vojta poslán na domácí metu, kde ho čeká jistá smrt. Jdu hledat Romáleho, aby mi naučil házet flinty do cereálií. Další dva auty již dává obrana Klackařů naprosto jistě. Zápas má jednoznačný průběh ve prospěch soupeře. I tak se ale neustále zdokonalujeme a na pálce již bez předchozího upozornění všichni provádí zaběhnutý rituál.

sestava a pálka
SS Havlíček V. 2/3
P Rambousková A. 1/2
1B Pecková Z. 0/2
2B Švejdová S. 1/2
C Filip M. 1/2
LF Konradyová N. 0/2
RF Konrády M. 1/2
3B Danihelka J. 2/2

Následuje krátká pauza, kterou využíváme částečně k odpočinku a s větší části hrajeme na schovku. Před pikolou za pikolou se rozléhá celou budovou a najít všech 9 kusů je téměř nemožné.

Kostelecký lvíček 2015

Kostelecký lvíček 2015

Wayne’s World – Orlice Choceň 13:3
Výhra v posledním zápase skupiny by pro nás znamenala boj o postup do finále. Zápas začínáme v poli, kde soupeře nepustíme dál než na druhou metu. Natka objevuje kouzlo druhé mety a hraje svůj první aut příhozem na jedna. Na pálce děláme šestku. V obraně se snažíme hrát auty převážně na první metě. Sympatický tým z Chocně porážíme rozdílem desítky a jdeme bojovat o postup do finále.

sestava a pálka
1B Havlíček V. 2/4
3B Pecková Z. 2/3
SS Rambousková A. 3/3
RF Švejdová S. 3/3
P Filip M. 3/3
2B Konradyová N. 0/3
C Danihelka J. 3/3
LF Konrády M. 3/3

Rytíři Trutnov – Wayne’s World 16:10
Slyším Honzu, jak říká, že by byl rád, kdybychom zvládli udělat deset bodů. Sestavu neměníme a svůj zápas začínáme na pálce, kde si vytváříme náskok několika bodů. Se soupeřem hrajeme vyrovnané utkání. Za zmínku stojí poslední odpal zápasu v podání Vojty Havlíčka, který posílá balon daleko za druhou metu. Stopkou je strop, který balon brzdí téměř na konci tělocvičny a pro našeho hráče to znamená aut. Chválíme za krásný švih na pálce a jdeme zdravit soupeře.

sestava a pálka
3B Pecková Z. 2/3
SS Rambousková A. 3/3
RF Švejdová S. 0/3
P Filip M. 3/3
2B Konradyová N. 2/3
C Danihelka J. 2/2
LF Konrády M. 1/2
1B Havlíček V.1/2

Kostelecký lvíček 2015 |S bronzem

Kostelecký lvíček 2015 |S bronzem

V turnaji končíme na třetím místě a domů si odvážíme nejen medaile, ale i spoustu nových zkušeností, na kterých budeme v tréninku makat a posouvat je tím správným směrem. Děkovačka pořadatelům za krásný turnaj a můžeme vyrazit směr Pardubice.

konečné pořadí
1. Klackaři Kostelec nad Orlicí
2. Rytíři Trutnov
3. Wayne’s World
4. Meteors Žamberk
5. Orlice Choceň

Waynes: Zůza Pecková, Áňa Rambousková, Síma Švejdová, Natka Konrádyová, Michal Rychlík Filip, Kuba Loko Danihelka, Vojat Havlíček, Míša Konrády

Realizační tým: Honza Šakal Filip (head coach), Marťa, zDEnda, Olí, Vlasta

Fotky na rajčeti zde.
Fotky od pana Voráčka zde.

Kostelecký lvíček 2015

Kostelecký lvíček 2015

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (zatím nehodnoceno)
Loading...

4 Komentáře(ů) »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.