headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B10, B8, klepy, mládež, výlety a cestování, wayne's world

WW camp den třetí: krize

Vložil dne 16.7.2014 – 6:15Žádný komentář | 618 zobrazení

Třetí den je teoreticky vnímám a prakticky odzkoušen jako krizový a tak v chodu našeho campu měníme, co se jen dá, aby to dnes bylo jiné. Dnes nebude žádný baseball, ani oběd Na chalupě, ani hry na základně. Dnes vyrážíme na výlet na kolách s pokladem na konci.

Po snídani (chleba s pomazánkou) sedáme na kola a vyrážíme směr Choltice. Xena (Danča) s Praštěnou – Zabloudilovou předem připravily trasu a tak se jelo najisto, cestou necestou, polem nepolem, hlavně co nejméně po silnici. Do Choltic máme dle plánu dorazit na oběd. Plán je nejen splněn, ale i překonán a tak si připisujeme 228 bodů za čas příjezdu. Budou se nám náramně hodit. Ráno jsme totiž přišli o 500 za Símin mobil. Cestou byla sváča (jablko a pišingr).

WW camp 2014 | kruto - přísně

WW camp 2014 | kruto – přísně

Oběd se podával v zahradách choltického zámku. Sekáná od Kliegrose staršího byla fantastická. Po O rozjíždí Marťa s Xenou a Renčou soutěž a děcka hledají poklad – lístky na prohlídku pohádkové trasy na zdejším zámku. Stella získala pro tým 100 bodů ve vědomostní soutěži.

Po prohlídce vyrážíme směr základna. Celkem jsme ujeli 32 km, v sedle čistého času 2:40. Cesta byla bez problémů a Zůza získala 100 bonusových bodů za jízdu bez přehazovačky. Na základně dáme rychlou koupačku v bazénu  a pelášíme na večeři (rizoto) Na Chalupu.

Na závěr dnešního programu je letní kino. Koukáme na top akce MLB, fotky ze soustředění a Jelita ze střídačky (vlastní výběr dětí).

Chvilku po půl desáté je havět ve spacácích a jak to tak vypadá, nemají sil ani blikat baterkama. Realizační tým odpadá už o hodinu později. To víte, třetí den.

Fotky zde.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.