headline »

20.11.2023 – 11:06 | 189 zobrazení

Na platformě Startovač.cz můžeš přispět na pořízení traktůrku.
První traktůrek nám ukradli, Lojzík dvojka dosluhuje.
Vybrali jsme profesionální zahradní traktůrek Starjet P6 PRO od českého výrobce Seco, jehož cena je 254 900 Kč. Na Startovači bychom na …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

WW – Palmička

Vložil dne 8.10.2013 – 6:44Žádný komentář | 823 zobrazení
Aneta, Ted a Adam

Aneta, Ted a Adam

Dubinský šipkový guru a organizační nadšenec Jirka Šnejdar nás vyzval k dvojzápasu slowpitch – šipky, čili Wayne’s World – Palmička. A protože se taková nabídka neobjeví každý den, objednali jsme parádní počasí a rádi jsme ji přijali. Těšili snad všichni. Všichni až na nivovou královnu Šárku. Měla slíbeno, že půjde první na pálku a několik nocí před zápasem nespala hrůzou.

Wayne’s World – Palmička 11:4, 11:1
Palmička má jediného zkušeného hráče a tím je Goly. I my se snažíme mít v sestavě co nejvíce začátečníků a docela se nám to i daří (Šárka, Lenka Mroviecová, Jarda Menc a bratři Lukáš s Adamem). Začátečníci mají na pálce úlevu – mají k dispozici 4 strikes. Někdy pět (jeden navíc je za styl). “Profíci” hrají normálně a BB je považováno za neslušné. Oba zápasy končí podle předpokladů vítězstvím WW a snad i nadšením z nově objeveného sportu v podání Palmičky.

Sbalíme hřiště, dáme sváču u Mrovieců a přesouváme se do Palmičky na šipkovou odvetu. V turnaji na dvě porážky je naší nejlepší hráčkou Šárka, ale ta se co by ligová šipkařka prý nepočítá a tak cenu pro nejlepšího slowpitcháka dostává Romále a celá WW grupa pak ještě monstrózní pamětní pohár.

Akci sportovního a společenského významu srovnatelnéhou snad jen se Super Bowlem  nebo soutěží o nejlepší štrůdl čivických zahrádkářů osobně přijel navštívit i předseda ČSA pan Gabriel Waage.

Fotky od Matěje
Fotky od Teda

Wayne’s World: Jarda Menc, Sába, Šáry, Lenička, Romále, Ted&Lenka, Aneta, Adam, Lukáš, zDEnda a wayne

WW - Palmička 2013

WW – Palmička 2013

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.