headline »

1.4.2024 – 8:38 | 56 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, wayne's world

Best of Petice

Vložil dne 29.3.2017 – 13:45Žádný komentář | 285 zobrazení

Díky za Vaše podpisy a komentáře. Moc toho vážíme. Díky. Vybíráme “Best of” z komentářů.

Stavbu baseballového hřiště v Pardubicích můžete podpořit zde: https://www.petice24.com/signatures/petice_za_vystavbu_baseballoveho_hit_v_pardubicich/

Jan Filip, Pardubice
Přivedl ke sportu celou mou rodinu. Díky tomu jsme zde našli nové kamarády a přátele. Hokej ani dostihy nejsou sporty, na které bychom jako rodina mohli finančně dosáhnout. Sám hraji slowpitch nejen proto, abych mohl pochopit své syny a měl s nimi další společný zájem, ale také abych sám sportoval. Oba synové hrají baseball a včera mě překvapili, kdy po celo víkendovém soustředění chtěli jít v úterý na hřiště házet a pálit. Mimochodem už 10 letý kluk to odpálí až na silnici. Věřím, že zvítězí zdravý rozum a bude možné rozvíjet náš klub i nadále.

Jiří Blažek, Pardubice
Jsem hráč, otec hráče. A chci aby si mohl užívat tuto skvělou hru, než se někde poflakovat.

Petr Němec, Kutná Hora
WW se umí věnovat dětem a nasvědčuje tomu jejich počet v klubu. Přeji jim plnohodnotné hřiště ve svém městě.

Barbora Baudyšová, Velký Osek
Baseball je nádherná hra. Wayne je úžasný a to co dělá pro děti (víc jsem neviděla, protože se zúčastním jen dětských turnajů) je obdivuhodné! Prosím, povolte jim hřiště, všichni tím jen získají!

Tomáš Všetička, Brno
Proc se pripojuji k petici kdyz jsem ze 140km vzdaleneho mesta? Pred par lety jsem hledal moznost hrat slowpitch a nahodou jsem narazil na tym Wayne’s World. Jejich kouc,trener a organizator v jedne osobe Tomas Rambousek me zaujal svoji vizi tohoto sportu a obetavosti ji dosahnout. Od te doby jsem najezdil uz tisice kilometru abych mohl s timto tymem hrat a byt u toho. Pripojuji se protoze preji vsem detem aby si mohly svuj sport vybrat a trenovat bez prekazek a dojizdeni do vzdalenych mest. Aby mely kvalitni a blizke zazemi.

Věra Řeháková, Pardubice
Podepisuji, protože za klub Waynes World hrají oba dva naši synové. Hlavně vedeme děti ke sportu a jsme moc rádi, že Waynes World je tu pro naše děti.

Šárka Pačesová, Pardubice
Podepisuji,protoze muj syn ve zminenem klubu hraje a je to velmi pronosny sport a tym,ktery se detem venuje je erudovany s motivacnim pristupem,mohu ho jen doporucit. Proto tuto.petici podepisuji a doufam,ze bude prinosna a detem umozni radny trenink!

Michal Hanuš, Praha
Pardubice jsou top prioritním městem pro rozvoj baseballu v České Republice. Baseballový klub má velice kvalitni mládežnický program a garantuje tak velice kvalitní spotovní mládeži v Pardubicích. Děkuji

Miluše Váchová, Pardubice
Podporuji lidi, kteří se věnují dětem v oblasti sportu a mají nemalé zásluhy na jejich dalším rozvoji. To by si měli uvědomit i zastupitelé města a měli by i v oblast sportu podporovat mládež, která je budoucností města. Zdravému rozumu a sportu zdar!

Ing. Seidl Jaromír, Trutnov
Podepisuji, protože softball a baseball jsou dva z nejrozšířenějších sportů na světě, od Tokia 2020 opět olympijské. Jako jedny z mála aktivně působí na komplexní rozvoj člověka jak po stránce fyzické, tak i psychické. Vždy platilo a platí, že z nejlepších atletů se stávali špičkoví baseballisté, dobří softballisté se stávali nejlepšími v jiných sportovních odvětvích. Softball a baseball jsou ideálním startovním blokem pro všechny amatérské i výkonnostní sportovce. Bylo by hříchem Pardubic neposkytnout podporu tomuto projektu, zejména pokud jsou možnosti a vůle klubu se na vybudování sportovního stánku podílet. Jsou snad Pardubice horší než menší Havlíčkův Brod, Choceň, Kostelec n.O. nebo Dvůr Králové n.L. kde špičková hřiště se zázemím mají vybudované a přetáhly od tabletů a pochybných zákoutí spousty mladých? Nebylo by dobré “natřít” to i Hradci, kde jsou sice zájemci, možná možnosti, ale není silný klub jako garant akce. Na rozdíl od Pardubic. Bylo by škoda promarnit takovou šanci. Petici podepisuji jako člen síně slávy České softballové asociace a spoluzakladatel softballových oddílů a softballové asociace v dnešním Královéhradeckém a Pardubickém kraji. A zejména jako fanda všech, kdo dovedou mládež přivést ke sportu.

Dana Filipová, Pardubice
Je třeba umožnit dětem sport, který je baví. Pozemek navíc svým tvarem i umístěním je pro baseball idealni a pro jiné sporty těžko použitelný. Je určen pro sport, tak proč ne pro baseball? !!!!!!!

Petra Malá, Praha
Podpora každého sportu by měla být samozřejmostí, podpora každého ochotného člověka, který se dobrovolně věnuje volnému času dětí rovněž. Navíc toto je sport, který spojuje generace, vytváří opravdová přátelství, rozvíjí nejen fyzickou ale i psychickou sílu. Sama aktivně působím téměř 30 let. Proč nedat šanci lidem, kteří chtějí vlastními silami přispět k výstavbě nového hřiště pro všechny a žádají “pouze” prostor, který je na to vhodný…? V Pardubicích mám několik příbuzných a známých a rozhodně by jim zázemí pro širší okruh sportů nevadilo.

Jiří Pril, Lupenice
Podpora JAKÉHOKOLIV sportu, kde se dospělí dobrovolně a zdarma hodlají věnovat mládeži, je naprosto nezbytná a někteří politici by si to konečně měli uvědomit!!!

Miroslav Zajíček, Pardubice
Splnit si sen tim, ze lidem v Pardubicich pribude dalsi sport, kam mohou umistit sve deti, ci si jít sami zasportovat, stoji rozhodne za podporu. Fandim Vam!

Lucie Petrásková, Pardubice
* Pro děti – Sport formuje náš charakter, učí nás zodpovědnosti, cílevědomosti, vzájemné spolupráci, respektu, posiluje sebevědomí, učí fair-play, rozvíjí pohybové dovednosti a zdravý životní styl, nabíjí energií, dává nám nezapomenutelné zážitky a silná přátelství, zábavu a radost. * Pro budoucnost nás všech – Počet dětí, které sportují, jak víme, klesá. Sportuje snad jen třetina všech dětí. A to se taky negativně promítá do naší společnosti. Nastupující generace je "nezdravá". * Pro lásku k Pardubicím – Pardubice – město sportu. A nyní je tu prostor pro rozvoj světového sportu, který se organizovaně hraje v téměř 70% zemí světa a který se navrátil na olympijské hry. Z jakého důvodu tento rozvoj brzdit? * Pro lásku ke sportu.

Jan Čapek, Hradec Králové
V bezprostředním okolí není baseballové hřiště a tudíž se tento sport v aglomeraci Hradec Králové – Pardubice – Chrudim nemá jak rozvíjet. Hřiště na Baseball přinese nové sportovní možnosti nejen do Pardubic, ale do celého okolí. Jedná se o jedinečný projekt, který už dnes má desítky příznivců a širokou základnu.

Zdeněk Petrásek, Pardubice
Podepisuji, protože se tomuto sportu – softball,baseball,slowpitch věnuji v Pardubicích, jako hráč a trenér 29 roků a nemíním ještě přestat. Přeji si, aby v Pardubicích, městě sportu, vyrostl důstojný stánek pro naše děti, pro nás všechny a pro další příští zájemce o tento krásný sport. nebraňte nám budovat něco, co přináší jen prospěch a máme chuť do toho jít. To se myslím jinde ve světě nedělá !

Jiří Strouhal, Pardubice
Je to důležité pro děti i jejich rodiče.Město sportu by nemělo stranit jen těm více viditelným a bohatším.

Lenka Novotná, Hradec Králové
Nesouhlasím s rozhodnutím Městské rady Pardubice, chci podpořit záměry klubu a sportování dětí

Vladimíra Vašáková, Pardubice
Chci, aby děti neseděly u počítače a televize, ale aby se hýbaly a měly spoustu zážitků ze sportování s kamarády.

Lucie Janáčková, Praha
Podepisují protože, je potřeba baseball a softball podpořit jsou to krásně sporty. Úsilí trenérů vést děti ke sportu a obětavost je třeba odměnit. A co ví c by si mohli přát net větší prostor kde se s dětmi realizovat. Nejvíc ale zamrzí když rozhodně politik, který se nebyl ani na ten sport podívat. Smutný, ale takový jsou i v Praze bohužel.

Přemysl Chmelař, Pardubice
Podepisuji, jelikož znám několik aktivních lidí pro které je to srdeční záležitost , které věnují více než to srdičko a především vedou spoustu malých a mladých ke sportu , zodpovědnosti a kolegialitě.

Marcela Pilná, Pardubice
Podepisuji, protože je to výborná možnost pro další sportovní vyžití dětí, ale i dospělých, z blízkého i širokého okolí. Svítkov a okolní vesnice se neustále rozrůstají, což znamená příliv další populace, která by toto nové sportoviště jistě přivítala a využívala.

Vlasta Danihelková, Pardubice
Na radnici by se měli zamyslet nad tím co dělají. Že brání rozvoji nového sportu ve městě. A jejich slogan Pardubice město sportu. By mělo mít spíše slogan Pardubice město proti sportu. Tento sport nespojuje jen děti ale i rodiče. Ještě jsem se nesetkala v jiném sportu s tím, že by se děti těšili nejen na turnaj s jinými kluby, ale i na kamarády s těchto klubů a mohou spolu strávit čas mezi zápasy.

Martina Barochová, Stochov
…protože vím, kolik je nutné do takovéto akce vložit usílí :-) …MINERS KLADNO

Pavel Jozek, Valeč
V rozvoji baseballu jsou Pardubice velice klíčové město, pro klub a fungování klubu je výstavba nového baseballového areálu více než důležitá.

Jiří Čížek, Spálené Poříčí
Podepisuji protože také vedu baseballový klub v západních Čechách a vím, co to stojí sil a času, zejména práce s dětmi. A tak si myslím, že kvalitní zázemí a hřiště je základ.

Markéta Hájková, Praha
Pro normálního člověka je nepochopitelné, proč vedení města Pardubice všemi silami nepodporuje sportování mládeže. Mají zde sportovní klub, který se věnuje dětem a vede je ke sportu, klub, který si vlastními silami chce zajistit vhodné hřiště a potřebuje k tomu jen zapůjčit pozemek. Všude jinde by dostali maximální podporu. V Pardubicích to mají asi jinak…..

Miloš Handlíř, Staré Jesenčany
Sportovní klub bez přímých vazeb na městský rozpočet. Aktivitu s dětmi podporuji. Bohužel již dlouho neplatí, že “Pardubice jsou město sportu” ale platí jen “Pardubice jsou město hokeje”, který rozpočet jen “vysává”.

Barbora Telecká, Hradec Králové
Protože je to skvělý záměr a Pardubice podle mě něco takového potřebují – my z Hradce budeme jen tišet závidět a jezdit se tam kochat. :-)

Michal Malý, Pardubice
Podepisuji proto, protože zakladatel, trenér a otec cele hrající rodiny, má za sebou už jeden úspěšný vzestup softbalového klubu. Se zkušenostmi, jak vybudovat nový sportovní areál pro nové sportovní odvětví u nás v Pardubicích, by to určitě nebyl výstřel do tmy. Proto, aby fungoval takový sportovní klub, je potřeba, aby se tomu člověk věnoval, až na hraně sebeobětovaní vůči svému nejbližšímu okolí. Myslím, že pan Rambousek je tento případ. Doufám, že tady u nás “v Pardubicích” vznikne další možnost sportovního vyžití, na které budeme v budoucnu pyšní.

Kateřina Višňáková, Hradec Králové
Podepisuji, protože pozemek o který se jedná by mohl účelně sloužit velkému počtu basebollových hráčům, místo toho, aby zůstal nevyužitým a naaseball se musela hřiště pronajímat mimo město.

Miroslav Filipi, Pardubice
Baseball je nádherný sport. Slowpitch navic pro děti ženy a muže jakehokoliv věku.

Bohuslav Štěpán, Pardubice
Město by mělo podporovat kluby které vykazují práci s mládeží.A to Waynes dělají.Neházejte klacky pod nohy lidem co něco dělají.

Adéla Jaklová, Dvůr Králové nad Labem
Baseball je skvělý, lidi kolem Waynes jsou nadšenci a zároveň velmi schopní, tento projekt nemůže být neúspěšný.

Jitka Čechová, Brno
Tým Waynes mě “přesvědčil”, že slowpitch je hra, za kterou stojí za to jezdit po celé ČR a dál. Je tristní, že tento klub, který už prokázal, že ví a umí, nemá své vlastní zázemí v Pardubicích. Líbí se mi houževnatost, se kterou stojí za svými hráči – dětmi i dospělými – a hrou. Jen tak dál.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.