headline »

1.4.2024 – 8:38 | 84 zobrazení

Zimní příprava je za námi. Také U10 a mladší si vyzkoušeli boxerský trénink.

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B7, klepy, mládež, wayne's world

Wayne’s World v Blesku

Vložil dne 16.10.2015 – 20:19Žádný komentář | 307 zobrazení

Jistě všichni z nás známe slavný bulvární tisk Blesk. Každý den tam píšou o nějaké známé celebritě a každý den je informace aktuálnější a o něco peprnější než den předešlý. Dost podobné to bylo i s naším výjezdem do Jablonce nad Nisou. Prvotní informace vznikla v době pradávné někde mezi židlí a počítačem u Wayna v kanceláři a mezi širokou veřejnost se dostala již známým a moderním zařízením hodné současné doby. Postupem času se tato informace stala skutečností. A čím více se blížil den D, tím více se prvotní informace stávaly aktuálnějšími a peprnějšími.

Waynes v Blesku | Jablonec nad Nisou

Waynes v Blesku | Jablonec nad Nisou

například:

Aktuální informace ze středy 23. 9. 2015 18:30 hod. – posílám do oběhu první informaci o možnosti potkat se s Bleskem

Pár dní nic. Informace zatím jen interně pracuje v každém z nás.

25.9. 2015
Interní chvilku přerušil Honza a poslal informaci rodičům U9 a to že jedou i U7 si nevzpomněl. Nevadí i to se v tisku může stát, tak proč to nevzít od prostředka.

Den na to Honzovu informaci aktualizuji a dostávám hned několik like :)

2.10. 2015 9:47
Proběhlo první spojení s hlavním redaktorem od Blesku. Říkám si: je to fajn chlapík a hned si vzpomenu na loňské seznámení. Na turnaji, který nebyl a nakonec vlastně byl ten náš sváteční jak sám říká.

6.10. 2015 14:36
Posílám bujarou novinku vyvoleným a přidávám k nim ještě pár ??? o kterých buď nic nevím a nebo to o sobě ještě neví oni.

7.10. 2015
Netrpělivě vyhlížím aktuální novinky, podobně jako pes když čeká na ranní tisk pro páníčka. Pošťák se asi někde zdržel, snad si dal po cestě zelenou a teď někde slaví svojí Hosanu. Tak mu to přejme. Dnešní zprávy se nekonají.

8.10. 2015
Pošťák se snaží dohnat včerejší den. V jedné slabé chvilce kolabuje celé ARO a U7 je z pěti jeden statečný. Já v té samé chvilce ztrácím vědomí také a nikdo mě nechce zvedat. A protože ten nahoře už se na to nemůže dívat, zachraňuje celou situaci a všechny hráče vrací zpět do hry. Pošťák měl Hosanu včera já jí mám dnes.

10.10. 2015
Všichni se sejdeme na hřišti, kde není ještě ani živáčka. To se během pár minut změní a já už v dálce vidím přicházet hlavního redaktora celé této akce. Hned v úvodu přiznává, že dnešní sváteční den budeme hrát zde na fieldu pro dospělé a ukazuje směrem, kde už se všichni poctivě rozcvičují.

Waynes v Blesku | Maty Wija | Jablonec nad Nisou

Waynes v Blesku | Maty Wija | Jablonec nad Nisou

10. 10. 2015 10,30

BC Blesk Jablonec nad Nisou – Wayne’s World 17:2
První zápas by se dal přirovnat k lehčí srdeční slabosti. Přemýšlím, jestli jsem ještě pořád na baseballe a nebo jsem dostala vstupenku do tanečních. Za celý zápas se nám nepodaří ani jeden odpal. A co teprve, když se rozhodneme něco chytit, to začínají ty správné taneční kreace. Tým od Blesku střílí do našich řad jednu ránu za druhou. Na své konto si připisují krásných 17 bodů a v zápase zaslouženě vítězí 17:2.

sestava a post hráče
LF/1B Fürst
SS Filip M.
C Šenkýř V.
P/3B Rambousková A.
1B/P Wija L.
2B Minařík S.
CF Jerie 8
RF Polana 9
3B/LF Birta 5/7

V průběhu zápasu U9 na vedlejším hřišti rozjíždí svůj další životní zápas U7. Pod vedením Štorby a Kutila na první metě se nemáme čeho bát. Jde jim to skvěle. Borci i borkyně mají úsměv na tváři. A to až do doby než se přiblíží moje maličkost. V ten moment cvak a trpaslík zkameněl. Říkám si, že už to není možné, kam se postavím tam se přestane hrát. A tak odcházím radši do šaten.

Waynes v Blesku | Kutil | Jablonec nad Nisou

Waynes v Blesku | Kutil | Jablonec nad Nisou

Wayne’s World – BC Blesk Jablonec nad Nisou 4:3
Do druhého zápasu nastupujeme jako nová šestka. Na pálce se nám daří několik moc hezkých odpalů a postupně se dopracujeme i pro bod. Vojta Šenkýř v obraně předvádí několik krásných zákroků na první metě a celý tým se pomalu, ale jistě opět začíná zvedat. Rychlíka překvapí jeho vlastní rychlost a světe div se on to stihl. V zápase házím a několikrát po sobě mám co dělat abych stihla uhnout před letícím balonem. To je divný sport tohle nadhazování, příští zápas už do toho nepolezu. V zápas vítězíme o jediný bod.

sestava
3B/CF Fürst
CF/SS Filip M.
1B Šenkýř V.
P Rambousková A.
LF/2B Minařík S.
C/3B Jerie 2/5
SS/C Polena
2B/LF Birta
RF Minařík D.

Waynes v Blesku | Rychlík | Jablonec nad Nisou

Waynes v Blesku | Rychlík | Jablonec nad Nisou

Druhý zápas U7 už je opět v plném proudu a i ten míří ke svému konci. Společnou pauzu trávíme všichni na fieldu s pálkou a rukavicí na ruce. Do třetího zápasu se jde opět ve stejný čas.

BC Blesk Jablonec nad Nisou – Wayne’s World 2:3
Pořad Rozjezdy pro hvězdy běžel v telce, když já jsem byla malé děcko. A během zápasu si na něj několikrát vzpomenu. Rozjezd je vždy nejhorší start celého závodu. Zaměřujeme se na individuální hráče a každému z nich po zápase říkáme, co musí dělat, aby byl lepší. Po očku stíhám sledovat i zápas U7, který je plný radosti a pochval.

sestava
1B/CF Fürst
2B Filip M.
CF/1B Šenkýř V.
P Rambousková A. 1
SS/LF Minařík S.
3B Jerie
C Polena
RF Kulhánek
SS Wija L.
RF Minařík D.

Waynes v Blesku | Luky Wija slajduje na domácí | Jablonec nad Nisou

Waynes v Blesku | Luky Wija slajduje na domácí | Jablonec nad Nisou

Cekově jsme si všechny sváteční zápasy užívali na plné pecky. Trvalý úsměv na tváři a chuť jakou do hry všichni mají, svědčí o tom, jaký je baseball krásný sport. Konec dne korunujeme ještě zápasem dospěláků ve slowpitchi. Příští článek v Blesku by se měl věnovat pravidlům, protože já osobně jsem z nich ještě teď tak trochu jelen. Ale i přes prapodivná a záhadná pravidla slowpitche severních Čech to byl super den, který si rádi všichni zopakujeme. Děkujeme všem Bleskům za organizaci celého dne a těšíme se brzo na fieldu.

Výsledky U7
Waynes – Blesk Jablonec nad Nisou 11:16, 14:17

Waynes v Blesku | WW U7 | Jablonec nad Nisou

Waynes v Blesku | WW U7 | Jablonec nad Nisou

Waynes v Blesku
U7 : Barča Zemanová, Kačka Zemanová, Emma Štorková, Adámek Kulhánek, Matty Wija, Adam Birta
realizační tým: Štorba, Kutil, Danka

U9: Martin F., Rychlík, Vojta Š., Áňa, Sam (Rytíři), Stella, Pepa, Adam Birta, Luky W., Domča (Rytíři)
realizační tým: Honza Šakal, Láďa (Rytíři), Marťa

Waynes v Blesku | Luky Wija | Jablonec nad Nisou

Waynes v Blesku | Luky Wija | Jablonec nad Nisou

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.