headline »

18.2.2024 – 19:36 | 66 zobrazení

Pokovidové ročníky Polyxeny (2022-2024) se hrají ve formátu 3 waynovské týmy 2x každý s každým. Bereme s sebou vlastní děti, které byly v době prvního ročníku PLX batolata a nebo na houbách. Je prima sledovat, …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B7, B8, klepy, mládež, wayne's world

Čepice

Vložil dne 3.12.2018 – 12:40Jeden komentář | 276 zobrazení

Rádi jsme přijali pozvání na turnaj Joudrs Indoor Cup U8. Do Prahy je to kousek a ještě si zde zahrajeme s týmy, se kterými se potkáme jen málo kdy. JIC se hraje v nafukovače, což bude pro většinu našich Futures nové. Ono je zatím skoro všechno nové.

fototo WW rajče
stats

Žádný z týmů (resp. trenérů) nevyužíval t-ballové fligny a tak většina pálkařů odpalovala středem. Odhadem 90% autů byl ground ball chycený kruhařem a hraný na jedna. Všechny týmy kromě Eagles využily možnosti dospěláka na první metě. First baseboy Eagles hrál výborně. Dospěláci na jedničce to pojali dost podobně a snažili se chytit všechno. Rozhodčí sympaticky neváhali vyhlásit safe, když už byl zákrok dospěláka moc. JIC byl prostě pozitivně pojatý turnaj.

Waynes Pardubice – Piranhas Beroun 2:9
Na pálce se dokázali prosadit Klárka, Denda, Maty a Matěj. Všechny ostatní vyautoval piraní kruhař příhozem na jedničku. Naše obrana byla o poznání kreativnější. Kromě autů na jedničce jsme zahráli i dva auty na trojce. Maty zašlápl nucený postup. Největší paráda byl tečovaný aut 1-5 (Denda na Matyho). Bodově na tom byli o poznání lépe berounští.

CF Zemanová 1/2
2B Koch 0/2
P Rambousek D. 1/2 (3B)
3B Wija M. 2/2
LF Voženílková 0/2
SS Pejřil 0/1
RF Koláčková T. 0/1
1B Hož 1/1
C Dundová 0/1

Denda nemůže najít svoji čepici, má nějakou jinou. Nakonec se našla na jiné hlavě. Takže dobrý.

Joudrs Indoor Cup U8 2018 | Honza Pejřil | fototo D. Pejřil

Joudrs Indoor Cup U8 2018 | Honza Pejřil | fototo D. Pejřil

Eagles Praha – Waynes Pardubice 4:8
Jdeme první na pálku a hned děláme 5 bodů. Naše obrana je one man show. Maty přihrává na všechny auty na první metě. Otázka je, jak moc přistřihne Eaglesům křídla. V první směně Eagles snižují na 5:3.
Ve druhé směně padne po jednom doběhu na obou stranách. Zatímco u nás se jedná o týmovou práci: Honza obsadí metu, Terka ho posune na dvojku a Matěj nechá skórovat, Eagles dávají solo homerunem.
Ve třetí (poslední směně) přidáváme další dva body a zvyšujeme na 8:5. Škoda, že Evka po úspěšném odpalu a Pepínově (kauč na jedničce) pokynu Běž dál! nezatočila na druhou metu, ale pokračovala rovně na konec tělocvčny (běžela dál). Sice byla aut, ale než ji soupeř dohonil, poskytla Dendovi dostatek času doběhnout ze druhé mety na domácí. Maty zvládnul i poslední obranu a my si připisujeme cenné vítězství.

3B Pejřil 2/2
C Koláčková T. 2/2
LF Hož 1/2
1B Dundová 1/2
SS Zemanová 1/2 (2B)
RF Koch 1/2
CF Rambousek D. 2/2
P Wija M. 1/2
2B Voženílková ½

Jdeme do clubhouse na oběd. Podává se kuřecí roláda s kaší nebo těstoviny. K polívce, jak říká Denda, byl vývar. Denda zas nemá čepice. Mě jebne. Pátráme bez úspěchu.

Joudrs Praha – Waynes Pardubice 10:17
Naše ofenzíva se lepší zápas od zápasu. Z Klárky je obávaná ranařka, Sebík našel svůj styl a už to skoro nikdy nedrží jako hokejku, Denda s Matym spolehlivě odpalují do vnějšího pole, Eva svým rychlým během nedá obraně čas včas přihodit, Honza se úspěšně dostává metu osvědčeným stylem bomba na svou, Terka už umí vystřelit pěkně jedovatě, Matějovy a Natčiny odpaly jsou každým startem na pálce tvrdší a tvrdší. Na pálku jdeme celkem 4x a připisujeme si 5, 5, 2 a 5 bodů.
V první směně děláme dva auty, ale pak Denda začne vymýšlet ptákoviny jako třenba (neúspěšná) teč na domácí nebo pokus o aut na trojce při dvou autech, čehož domácí Joudrs využijí a srovnávají na 5:5.
Ve druhé směně udržíme nulu. Auty na první metě postupně hrají Maty, Denda a Klárka. Třetí obrana je tři a ven (jako Seahawks). Dva auty hraje Denda a jeden Klárka. V poslední směně prostřídáme obranu. Sebík jde do kruhu (a zahraje aut), Natka na spojku a Evka na třetí metu.

2B Zemanová 4/4 (1x2B)
RF/P/SS Koch 2/4
P/RF Rambousek D. 4/4 (2x2B)
3B/LF Wija M. 4/4 (1x2B)
LF/3B Voženílková 3/4
SS/CF Pejřil 3/4 (1x2B)
1B Koláčková T. 3/3
C Hož 1/3
CF/SS/P Dundová 2/3

Čepice se furt nenašla. Prohledali jsme všechno. Dvakrát.
Jak venku prší, podlaha v hale nasává vodu. Všechno, co leží na podlaze, je mokré. Příště si vezmeme plachtu pod věci a bude to v cajku. Snažím se čepici vystopovat z fotek ve foťáku. Nakonec se čepice na Matějově hlavě. Hurá.

Joudrs Indoor Cup U8 2018 | Waynes | fototo D. Pejřil

Joudrs Indoor Cup U8 2018 | Waynes | fototo D. Pejřil

Waynes Pardubice – Blesk Jablonec nad Nisou 8:5
V obraně nás z první směny vyseká Maty dvojautem (luft a příhoz na jedna). Blesci dělají dva body. Nám se v první směně podaří skórovat třikrát.
Ve druhé směně opět úřaduje Maty a kopíruje dvojaut z úvodního inningu. Na pálce děláme pětku a zvyšujeme náskok na 8:2. Třetí směna přinesla tři body Jablonce a tři auty (Maty hází na jedničku) a změnu skóre na 8:5. V posledním útoku vyjdeme na prázdno. Nevadí. Do tabulky si i tak připíšeme třetí výhru.

CF Zemanová 2/3 (1x2B)
SS Koch 1/3
3B Rambousek D. 1/3
P Wija M. 1/2
C Voženílková 1/2
LF Pejřil 2/2
RF Koláčková T. 1/1
1B Hož 1/2
2B Dundová 2/2

Ještě se mají hrát dva zápasy a my napjatě čekáme, jak to dopadne. Když Joudrs porazí Piraně nebo Eagles vyhrají nad Bleskem, budeme první. Nakonec to dopadlo přesně obráceně a my obsazujeme skvělé druhé místo. Dostali jsme pohár, diplom a nadílku od Mikuláše.

Joudrs Indoor Cup U8 2018 | Wejni :D | fototo D. Pejřil

Joudrs Indoor Cup U8 2018 | Wejni 😀 | fototo D. Pejřil

Konečné pořadí
1. Piranhas Beroun 3-1
2. Waynes Pardubice 3-1
3. Blesk Jablonec nad Nisou 2-2
4. Eagles Praha 2-2
5. Joudrs Praha 0-4

Cestou domů se stavujeme na mekáči (Natka, Terka, Honza a Denda).

Waynes na JIC: Klárka, Sebík K., Denda, Maty W., Evka, Honza, Terka, Matěj a Natka
Trenéři: Pepíno a wayne
Díky za pomoc na třetí metě Robinovi a Michalovi.

stats

Joudrs Indoor Cup U8 2018 | fototo D. Pejřil

Joudrs Indoor Cup U8 2018 | fototo D. Pejřil

Jeden komentář »

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.