headline »

18.9.2023 – 6:21 | 72 zobrazení

Naše U11 doplněné dvěma U12 získávají zkušenosti v oblastní soutěži U13. Poslední kolo EBL se hraje v Liberci. Těšíme se především na zápas s Barons Wroclaw. Utkání s domácími Patriots pojmeme jako trénink obrany proti …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » B11, B9, klepy, mládež, wayne's world

Cvičení s Marťou

Vložil dne 3.2.2015 – 14:49Žádný komentář | 474 zobrazení
Martina Hánová

Martina Hánová

Obecná sportovní příprava dětí zaměřená na správné držení těla bude každé úterý v tělocvičně ZŠ Svítkov od 17 do 18 hodin.

Trenérka kategorie U7 Martina Hánová povede v rámci své školní praxe kroužek (trénink) Obecná sportovní příprava dětí. Toto cvičení bude zaměřeno na správné držení těla. Děti se mohou těšit na cvičení na rozvoj rychlosti, koordinace, všestrannosti, atletických a gymnastických dovedností.

Kroužek je otevřen především žákům 3. a 4. tříd ZŠ Svítkov, která zdarma poskytla tělocvičnu. Tréninky začínají 17.2.2015 a jsou zdarma.

Budeme rádi, když tento kroužek osloví WW hráče kategorií U9 a U11. Využijte prosím příležitost k tomuto cvičení „navíc“.

Hráči, kteří navštěvují všechny tři tréninky (pondělí, středa i čtvrtek) a chtějí chodit i na úterní cvičení, vynechají ten baseballový trénink, který mají mimo svoji kategorii. Maximální počet tréninků v týdnu jsou 3.

Pokud máte ke cvičení jakékoliv dotazy, obracejte se na Marťu: martinka.hanova@seznam.cz nebo volejte na tel. 602 856 142.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.