headline »

21.7.2021 – 8:58 | 236 zobrazení

Po Squatu 2021 můžeme už definitivně zařadit předpovídání počasí do tzv. šarlatánských profesí (kartářka, šaman, kouzelník, mentální kouč, homeopatička, proutkař nebo epidemiolog). Ze zcela katastrofické předpovědi, kdy mělo pršet celý víkend se nakonec vyklubal Nádherňajs. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, mládež, U11, U9, wayne's world

Cvičení s Marťou

Vložil dne 3.2.2015 – 14:49Žádný komentář | 439 zobrazení
Martina Hánová

Martina Hánová

Obecná sportovní příprava dětí zaměřená na správné držení těla bude každé úterý v tělocvičně ZŠ Svítkov od 17 do 18 hodin.

Trenérka kategorie U7 Martina Hánová povede v rámci své školní praxe kroužek (trénink) Obecná sportovní příprava dětí. Toto cvičení bude zaměřeno na správné držení těla. Děti se mohou těšit na cvičení na rozvoj rychlosti, koordinace, všestrannosti, atletických a gymnastických dovedností.

Kroužek je otevřen především žákům 3. a 4. tříd ZŠ Svítkov, která zdarma poskytla tělocvičnu. Tréninky začínají 17.2.2015 a jsou zdarma.

Budeme rádi, když tento kroužek osloví WW hráče kategorií U9 a U11. Využijte prosím příležitost k tomuto cvičení „navíc“.

Hráči, kteří navštěvují všechny tři tréninky (pondělí, středa i čtvrtek) a chtějí chodit i na úterní cvičení, vynechají ten baseballový trénink, který mají mimo svoji kategorii. Maximální počet tréninků v týdnu jsou 3.

Pokud máte ke cvičení jakékoliv dotazy, obracejte se na Marťu: martinka.hanova@seznam.cz nebo volejte na tel. 602 856 142.

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.