headline »

21.7.2021 – 8:58 | 236 zobrazení

Po Squatu 2021 můžeme už definitivně zařadit předpovídání počasí do tzv. šarlatánských profesí (kartářka, šaman, kouzelník, mentální kouč, homeopatička, proutkař nebo epidemiolog). Ze zcela katastrofické předpovědi, kdy mělo pršet celý víkend se nakonec vyklubal Nádherňajs. …

Zobrazit celý příspěvek »
wayne’s world

novinky, historky a skazky o účkách, dřevácích a Kamenech.

slowpitch

tě pobaví i vyřídí. Hra pro týpky a borkyně.

Baseball muži

královská pálkovací hra pro chlapy a kluky.

Fastpitch ženy

neboli softball v dámském provedení. Jednou bude.

mládež

aneb přípravka. To nejcennější co máme.

Home » klepy, slowpitch, wayne's world

Plán

Vložil dne 22.11.2016 – 21:52Žádný komentář | 196 zobrazení

Romále má rád plán. A tak plánujeme. Furt. To je šůzí…jemináčku. Plánujeme i Nádherňajs 2016…tentokrát jako Romáleho padesátiny. V pátek tatarák, v sobotu Láďa gril, pívo – sud nebo dva, k snídani vajíčky. Plánujeme to tolikrát, že je to neprůstřelné. I my gratulanti máme plán. Linda zařizuje dary, co by jsme mu dali. Všecko tajně. To dá rozum.

Nádherňajs 2016 | Romále

Nádherňajs 2016 | Romále

Počítadlo se blíží k nule a my se balíne do auta, včetně dortu s pálkou, flintou a obilím. Hlavně nenápadně. Jen co přijedeme do Chlumětína, Denda povídá dřevákovi: Vomále, máme pvo tebe dout.

V pátek chalupa praská ve švech. Romále dělá tataráky, JPC přivezl 2 kocoury, na římse u grilu se hromadí selená. Kolem deváté hodiny večerní wayne dekoruje držitele barevných čepic.

White cap: wayne, Pepíno, Lin
Black cap: wayne, Pepíno
Red cap: Kubajs

Nádherňajs 2016 | Kubajs

Nádherňajs 2016 | Kubajs

Nádledně blahoželáme jubilantovi, třeseme rukama, objímáme a líbáme. A jaké že byly ty dary?: vyhlídkový let (prý mu pujčí i knypl), 2 trička 49ERS, placatka 49ERS a ten profláknutý dort.

V sobotu čekáme na Godota Láďu. Marně. Láďovi jsou naše plány u (_!_) a tak se musíme obejít bez grilmajstra. CCccsss. Levou zadní. Zabava jede, jen trochu blbne kocouří pípa. Koná se také klasický výlet k prameni Chrudimky a hrají se stolní společenské hry.

V neděli se jedou wayne s Pepínem podívat do Skleného prozkoumat místo pobytu zmního soustředění. Následuje úklid chalupy a odjezd k domovům.

Nádherňajs 2016 | Matěj

Nádherňajs 2016 | Matěj

Dřevácí bylo to zelený :-)

Waynes na Nádherňajsu 2016
Romále a Lenka
Pepíno, Ája, Eliška, Anežka, Terezka
wayne, Lin, Áňa, Denda
Matěj
Péťa Šimandlová a Marek
Karel, Krajčo
Olí
Kubajs
Šajny a Jack
Babet
Ted
JPC
Bára

Fototo na WW rajče

Zanechat komentář

Držte se tématu. Žádný spam. Díky!!!

Máme povoleny avatáry (obrázek, který Vás reprezentuje). Chcete-li získat svého vlastního celosvětového avatára, zaregistrujte se na Gravatar.